Skocz do zawartości

Oszacht Team


yarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 289
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
a to fajnie:D, no moja kolekcja jakas tam jest ale chyba na kolana jeszcze nie rzuca:P, a kiedy na jakies wykopki w okolicy sie umawiamy?moze zebrac ekipe i gdzies w okolicy pokopac? ja moge w srode i czwartek od rana do 14, jak co dajcie znac:)
pzdr.
Dawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
hehe Znachor ja staram sie dziennie obserwowac nasz watek, i staram sie namowic Wajche na jakies wykopki ale nic:/ dziwne ze nikt sie nieodzywa....a jutro chcialem jechac na Murcki na stanowiska flaka 88mm ale nie mam z kim i znowu weekend przepadl;/ ehhh..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak tam po wykopach? u mnie cosik tam wyszlo...to jest ok setke lusek roznego rodzaju i inne pierdulki militarne koledze to samo ale nadodatek znalazl srebrne kieliszki zydowskie w super stanie, a te bicia mniam:) za zdjeciu sa luski po pol godzinnym przebywaniu w lesie...
pzdr.
Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
A mi sobota obrodziła!
Żałuj Zeferan ze nie pojechałeś.
Wkleję zdjęcie wieczorem z fantami.
A tak po krótce:
29 monetek (w tym 5 PRL-i)
1 medalik
1 naparstek
2 guziki
Dziwna zatyczka, którą podejrzewam o to że jest to ozdobny kurek z samowara
Plomby
I najlepsze:
MOJA 3 TRZECIA w tym sezonie pieczęć do laku
Pozdrawiam Jarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie robilem nawet zdjec tych kielichow, a nie wiem nawet czemu...;/miejscowke ladna trafilismy, pierw wyszedl srebrny krzyzyk i sie smialismy ze to na szczescie a zaraz po tym te kieliszki. Yarek ladnie, widze ze tez macie ladne miejscowki tylko szkoda ze tak daleko:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie