Skocz do zawartości

Oszacht Team


yarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 289
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Witam chlopaki. Zyjecie jeszcze?a moze zapadliscie w sen zimowy:P, kopal ktos z Was na Czulowie?mam zamiar sie tam wybrac:] wiecie co sie wczoraj dowiedzialem, co moj kolega wykopal na Cmoku(oszacht) hehe jak sie spotkacie to pogadamy, Wajcha wie o ktorego kolege chodzi:). Dajcie jakies fotki z ostatnich wykopkow bo niewierze ze nie byliscie w lasie:)ja zamieszczam fotke mojej skromnej kolekcji
pzdr.
Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suchy jest problem w domu mam szpital najmlotszy syn mial kroplowki w szpitalu jest juz w domu ale ma zastrzyki zona praktycznie tez na lopatkach a mnie wiatr caly czas wieje w oczy i powiedz czy to jakies fatum ze jak cos zaplanuje to wszystko pali na panewce . suchy z domu chyba sie nie rusze ale jak bys mial czas to wpadnij do mnie to pogadamy po poludniu odpisz ps mam do ciebie pare drobiazgow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, nio widze i cały czas obserwuje forum!
ja mam niestety troche zastuj z wykopkami, jedynie to byłem z wykrywaczem jakieś 2 tygodnie temu z 2 sympatycznymi detektorystami za co im bardzo dziękuje, yarek pewnie wie o kogo chodzi (spotkanie kiedyś z jednym z nich w katowicach zaraz po wypadzie z yarkiem na jure)!! wyszło na tym wypadzie około 30 łusek mauser, jedna blaszka z roweru firmy Orkan", oraz kilka guzików, i jedna mosiężna łódka z mausera z której się bardzo ciesze (pierwszy taki fant i myśle że nie ostatni)i zwiedziliśmy też po drodze kilka pięknych zabytków zatykających dech w piersiach :-))
widze chłopaki że nieobijacie się i że niemarnujecie tych pięknych bezśnieżnych weekendów :-)
Yarek jak by co to sobote mam wolną i mógłbym z tobą gdzieś pojechać na wspólne kopanie jeśli to nie sprawiło by ci problemu i gratuluje ci fantów :)))) zaś w niedziele muszę jechać do ojca mu pomóc szafy poprzestawiać w pokoju!!
pozdr.ZnaChoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze sie Wam pochwalic nowym fancikiem w kolekcji:]co prawda nie wykopany ale to dobrze bo stan strychowy:D, zawsze powtarzam ze warto pytac ludzi czy cos po dziadkach nie zostalo:)

ps. sorki za slaba jakos zdjecia ale robione fonem:/
pzdr.
Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Czy ktoś Panowie ma wolne w tym tygodniu i mialby chec pokopac?? Jezeli tak i posiadasz autko gwarantuje miejscówki, jezeli nie jestes zmotoryzowany razem cos wymyslimy:)

P.s nieczesto korzystalem z tego forum i przepadly mi juz 2 konta:( moze mi ktos wytlumaczyc czy jest tutaj takie cos jak przypomnienie hasla- to raz a dwa to gdzie to hasło zmienic
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem nowy na tym forum, ale militariami interesuje sie od dawna, przymierzam sie do zakupu wykrywki". I mam pytanko czy bez wykrywki mógłbym sie z wami przejsc pokopac i podpatrzec jak to wyglada całe te szukanie.

I jeszcze jedno pytanko czy był ktoś z was w okolicach bunkru w Kostuchnie??

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie