Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• 0
goldfinger

me 109

Question

Witam .Chciałbym dowiedzieć od Was coś na temat budowy i ogólnie konstrukcji silnika od me 109.chodzi mi głównie o jakieś sprawdzone linki z dużą ilością zdjęć poszczególnych części .dodaje zdjęcie przykładowego podzespołu który znalazłem. Z góry dzięki
pozdr

Recommended Posts

witam! odnoszę wrażenie że ta nierdzewna blacha to będzie część opancerzenia zbiornika paliwa, lub część opancerzenia za pilotem wewnątrz kadłuba.

ta część z napisem bauart siemens jest to wewnętrzna część klapki od zasilania zewnętrznego, znajdowało sie to gniazdo po prawej stronie kadłuba .

Goldfinger
Jeżeli możesz zamieść inne zdjęcia ogólne wrakowiska

pzdrwm
bombel

ps. wysłałem Ci zajawkę na priva

Uzupełnienie do postu z 2006-09-26 21:21:00
Szarubek oczywiście ma racje ;-) szacuneczek czarny bracie.
Powoli będę uzupełniać ID w miarę przepychania innych projektów.
Pozdrawiam

Witam .Chciałbym dowiedzieć od Was coś na temat budowy i ogólnie konstrukcji silnika od me 109.chodzi mi głównie o jakieś sprawdzone linki z dużą ilością zdjęć poszczególnych części .dodaje zdjęcie przykładowego podzespołu który znalazłem. Z góry dzięki
pozdr

Witam ponownie. Udało mi się odnaleźć części z ostatniej wakacyjnej wyprawy, będę wdzięczny za jakąkolwiek próbę identyfikacji. Pozdrawiam goldfinger

Nie jestem pewien tego oto znaleziska przypuszczm że jest to część optyki od celownika, może ktoś wie lepiej.

WITAM. Kot05-co się kryje pod pojęciem historia samolotu, masz na myśli jakieś zapiski w archiwach czy wiedze mieszkańców którzy zamieszkują tamte tereny po wojnie??Mogę tylko powiedzieć, że tak naprawdę wiedza ludności jest znikoma na ten temat, ponieważ miejsce katastrofy znajduje się na zupełnym odludziu. Najprawdopodobniej samolot rozbił się w marcu lub w kwietniu 45 roku. Może znasz jakieś sposoby, aby się czegoś dowiedzieć o historii tego samolotu np. z części(numery fabryczne, kształt, specyfika itp..)jak tak to napisz
Pozdrawiam goldfinger

• Create New...

Important Information