Skocz do zawartości
  • 0

me 109


goldfinger

Pytanie

Witam .Chciałbym dowiedzieć od Was coś na temat budowy i ogólnie konstrukcji silnika od me 109.chodzi mi głównie o jakieś sprawdzone linki z dużą ilością zdjęć poszczególnych części .dodaje zdjęcie przykładowego podzespołu który znalazłem. Z góry dzięki
pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 141
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Chciałbym dowiedzieć od Was coś na temat budowy i ogólnie konstrukcji silnika od me 109.chodzi mi głównie o jakieś sprawdzone linki z dużą ilością zdjęć poszczególnych części .dodaje zdjęcie przykładowego podzespołu który znalazłem. Z góry dzięki
pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM. Kot05-co się kryje pod pojęciem historia samolotu, masz na myśli jakieś zapiski w archiwach czy wiedze mieszkańców którzy zamieszkują tamte tereny po wojnie??Mogę tylko powiedzieć, że tak naprawdę wiedza ludności jest znikoma na ten temat, ponieważ miejsce katastrofy znajduje się na zupełnym odludziu. Najprawdopodobniej samolot rozbił się w marcu lub w kwietniu 45 roku. Może znasz jakieś sposoby, aby się czegoś dowiedzieć o historii tego samolotu np. z części(numery fabryczne, kształt, specyfika itp..)jak tak to napisz
Pozdrawiam goldfinger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie