Skocz do zawartości

ekranizacja �apomnianego żołnierza" :D


Klaus BOLS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 472
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Haaaaaaaahahaha ... ale jaja ;) Rewelka ... serio juz sie nei mozna doczekać. Musicie sobie zrobic strone produkcji, bo wiesz jak na pro-film przystało trailery juz były a zbliza sie premiera. To czas odpalic www filmu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można na początku wrzucić na jakimś darmowym serwerze ;)
A jak widać - nawet przed oficjalną premierą jest kupa osób chętnych do oglądnięcia no i same trailery wzbudzają powszechne zainteresowanie :)
ŻYCZĘ POWODZENIA!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Panowie jestem pelen podziwu dla calego Waszego przedsiewziecia! Musze przyznac, ze pomimo nieprofesjonalnego umundurowania wygladacie jak prawdziwi frontowcy.. ubrudzeni, wytarzani.. dobre dobre! Czescto brakuje tego rekonstruktorom. Dlatego duzy Plus dla Was chlopaki! A bron i cala reszta jak na pierwszy Wasz film moze byc. Mnie sie osobiscie to wszystko bardzo podoba!!! Taka moja mala uwaga: niech koledzy z dlugimi wlosami chowaja je pod helmy:)

Pozdrawiam i zycze powodzenia na planie filmowym.!!!

P.S. Juz sie nie moge doczekac premiery:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fakt ze włosy czasem sie wymkną i inne gafy... ubolewam nad tym, ale w calym zamieszaniu czasem ciezko zapanowac nad szczególikami, kiedy czas nagli, dzień zmierzcha, a zmeczenie doskwiera.

Nie jest to zadna proba rekonstrukcji, zabawa, poprostu hobby. Jak coś wyjdzie lepiej, ciesze sie, jak gorzej trudno, czasem powtarzamy caly dzien zdjeciowy, i uda sie cos o niebo poprawic. Moze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze kiedyś, jak bedzie czas i wiecej znajomosci, uda się cosik nakrecic, z rekonstruktorami, ale to w bardzo dalekiej przyszlości, i napewno nie o takim obszernym scenariuszu.

Musze zaznaczyć ze własnie minał rok od pierwszego ujęcia w tym filmie

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie