Skocz do zawartości

ekranizacja �apomnianego żołnierza" :D


Klaus BOLS

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 472
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Aktualnie jest nakręcone około 60% filmu. Otuż jako rezyser filmu przeżywam poważną rozterkę. Od jakiegoś czasu chodzĄ mi po głowie myśli całkowitej zmiany scenariusza. Mianowicie, historia młodego francuza, zamieniła by się w historię młodego ślązaka. Halls najlepszy przyjaciel głównego bohatera, też byłby hanysem, no i z racji słusznej postury wcielony do GD. A gł. bohater jako przyjaciel zgłosi się zeby się nie rozstawac z kumplem.Tak zresztą było w ksiązce.

Oczywiscie analogicznie zmieniło by się wiele szczegółów i wątków.

tak więc najprawdopodniej apomniany żołnierz" zmieni sie na tytuł bardziej pasujący do nowego scenariusza.


pozdrawiam KLAUS BOLS regyser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uben napisal : hhehhe , ups -zakrztusiłem się :)
panowie a co to za saperki z pierwszego zdjęcia ?? może i ja sobie takie gumofilce kupie:)
pozdrawiam"

Nie masz z czego sie smiac ,jak was zauwazylem na waszej 1 akcji to tez dlugo sie smialem ,zreszta do dzis tez mi sie chce smiac ,z pewnych detali. wiecej krytycyzmu wg wlasnej osoby zalecam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Czytelnicy pewnie pamiętają scene walki na bagnety opisaną przez sajera. Kiedy to zastali walczacych rosjanina i niemca na bagnety, poczym po rozdzieleniu ich niemiec zabił bolszewika. W ten sposob zekranizowałem te scene

http://patrz.pl%3F200420/

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie