Skocz do zawartości

ekranizacja �apomnianego żołnierza" :D


Klaus BOLS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 472
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ty ee. Tak już nie wybrzydzaj. Proszę państwa to typ człowieka, który nie znosi amerykańskich technik kina. Rzecz jasna, że wszystko najładniej wygląda w realu, ale gdyby nie komputer to by nie powstało większość udanych filmów, pomijając te wojenne np. Apollo 13. Komputer jest potrzebny i tyle :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale czym się tu w sumie podniecać ... kiepski ten montaż i tyle. Kolory zupełnie nierealne ... w jednym miejscu w wodzie odbija się niebieskie niebo, a na rzece już jest pełna zieleń ... LSD ? Całość też jakoś dziwnie zmontowana, perspektywa nie trzyma się kupy - od razu widać, że coś jest nie tak. Do efektów z Apollo 13 to mniej więcej tyle co z niego na Ziemię ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolas, standardowe pytanie pojawiające sie na innych forach: Co autor miał na myśli? Nierealne kolory? Co to znaczy? Moze masz przestrojony monitor? zamiast zielonego masz czerwony? To nie jest niebieskie niebo tylko że tak to nazwę strumienie rzeki. Nie rozumiem że perspektywa nie trzyma sie kupy? W którym miejscu? Porównaj sobie obrazek dołączony obok. Jest taka sama. A to że horyzont jest inny od pierwotnego obrazka zależy tylko odemnie. A żebyś się już nie czepiał niczego, to na dodatek dodam, że jest to rano. Rano zazwyczaj nad wodą często unosi się jakaś para. Pozatym na pierwotnym obrazku można na horyzoncie zobaczyć ten efekt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolkutm spojrzyj na fotkę oryginalną" na tonację wody w kałużach i w rzece ... a później spojrzyj na swój retusz.

Podpowiem Ci, że oto mi chodzi ... Bez względu na to czy na moim monitorze zdjęcie jest takie jak u Ciebie czy przykładowo różowo zielone, całość kadru powinna być w mniej więcej jednym kolorze. A u Ciebie jest pół niebieskie, pół zielone ... przy czym zielone jest to co podretuszowano. Chyba że w wodzie w rzece płyną ścieki toksyczne ... to może ...

Zwróć uwagę, że generalnie na obrazku oryginalnym wszystko jest w niebieskawej tonacji - nie ma praktucznie zieleni ... a u Ciebie po skosie w dół widać podział, dokładnie pokazujący co było w oryginale, a co dodałeś ... Na focie obok, w kadrze po prawo podkręciłem wodę na lekko bardziej niebieskawą i nie gryzącą się z resztą i efekt mniej gryzie oko ... przynajmniej moje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako iż jestem jednym z wielu aktorow, ktorzy biara udzial w tej produkcji.. mam dostep do zycia prywatnego rezysera z holiłudu.. ;p pieknego sobotniego poranka, spotkalem tegosz czlowieka podczas wedrowki z zakupow w ekskluzywnym sklepie marki iedronka" --> zreszta ;p zdjecie mowi samo za siebie :D

Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszym poscie, przedstawiam muzykę LOOP DEMO BETA :D
ktora *moze* bedzie w filmie. Sam stwierdzam ze trzeba poprawic i dodac kilka instrumentow. Ocencie sami.

muzyka #1
http://www.wrzuta.pl/audio/83J2Id7fo6/

muzyka #2
http://www.wrzuta.pl/audio/dPeWt5JCMf/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie