Skocz do zawartości

ekranizacja �apomnianego żołnierza" :D


Klaus BOLS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 472
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
mam pytania odnośnie kilku szczegółów

1. czy na froncie w warunkach frontowych, zołnierze salutowali w cywilizowany sposob do głowy" czy śmigali hi hitler"??

2. Czy zwracano sie np. herr feldwebel" czy poprostu mozna feldwebel"??


3. Czy nie zabardzo rażą te ciuchy udające mundury M-36 w 43 roku???



pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Klaus,
Jakbyś miał pomysł na jakiś lotniczy" epizod, no to skontaktuj sie na prv. Temat nie na teraz, bo maszyna aktualnie śpi snem zimowym, ale coś można pomyśleć na wiosnę. W Polsce (jak będę) albo w Czechach.

Żadna ze mnie GRH, ale mogę zmienić oznaczenia (mam szachownice z '39) i polatać dla ciemnej strony mocy. Jako Krzyżak albo pod gwiazdą...
Oczywiście za darmoszkę, w ramach wspierania ciekawego projektu. Najwyżej dasz potrzymać tego Oskara...

pzdrw

Kuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trailer jakiś sie pojawi dopiero jak skręcimy jakieś sceny na śniegu, bo narazie nie mam materiału takiego który można by ujawnic :P A z jesieni slabiutko z materiałem filmowym, bo leniuchowalismy, sprzęt elektroniczny leżal w servisie. Ale nadrabiamy juz jesienne sceny, a jak nie zdarzymy przed atakiem zimy, to wczesna wiosna tez wygląda jak jesień. Jak tylko bedzie z czego to odrazu wrzuce reklame.

Perspektywa samolotu bylaby super. Szczegolnie interesowalyby mnie niskie przeloty, cos w rodzaju ataku.
Bo jak narazie, podczas krecenia nagrywamy samoloty przy każdej nadażającej się okazji.
Kiedy podczas krecenia pojawi sie jakikolwiek samolot na horyzoncie, odgrywamy odrazu, alarm lotniczy lub przyjazne powitanie lotnika itd.

kolego OAKUL pogadamy na privie ;]

pozdrawiam KLAUS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
klaus to co robisz to naprawde swietna sprawa i trzymam za ciebie kciuki kiedys w mlodosci tez prubowalem swoich sil w filmowaniu no ale nie bylo na to zgranych ludzi ani sprzetu klaus prosze cie wytrwaj do konca twoj fan wajcha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za słowa otuchy, mam nadzieje że wytrwam. Rok krecenia za mną, dwa lata przygotowan za mną, wiec chyba nieodpuszcze dopuki nie padnie oststani klaps.

nalezy się też uznanie dla moich aktorów. Sobie sie nie dziwie ze babram sie w błocie, biegam upieprzony az po uszy po wsi i mam chęc monotwać te wszytskie rekwizyty i trwonić czas na krecenie, ale aktorom dziwie sie po kazdych zdjęciach. Bo nawet jak jest ciezko i narzekają, zaraz potem padają pytania kiedy krecimy znowu?"

na fotce - przerwa w odwrocie :P

pozdrawiam BOLS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tak zgadzam sie klaus z toba ale jak my bysmy nie wytrwali no to przeciez filmu by nie bylo a kazdy chce koncowy efekt zobzczyc a jak po kazdym ubabraniu w blotku ktos by rezygnowal to nie mialo by to najmniejszego sensu ale mysle ze juz kazdy sie przyzwyczaij i nawet sie mu to podoba bo mi tak ;]


pozdrawiam WOJT :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie