Skocz do zawartości

BIAŁY JAR-Karpacz


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 320
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
MIGUEL - a jak według Ciebie ossowie" trafili na szczelinę?

Ciekawe jest równierz to co stało się z tymi dokumentami podpisanymi przez Kurta Waldheima?? Skandal związany z jego przeszłością datowany jest na okres odkrycia szczeliny...

pozdrawiam!!
jacobs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acer dlaczego chcesz, żeby zamknęli wątek? Ja się świetnie bawię :), niedługo niektórzy w szczelinie odkryją Arkę Przymierza i co to będzie bo MOSAD ich porwie :) Cała aura niebezpieczeństwa, służb specjalnych, mafii rozwala mnie całkowicie. Większość opowieści to temat na dobry serial sensacyjny, a dla niektórych przepustka do wariatkowa. Oczekuję na wątek CIA. Jeżeli ktoś coś wie to siedzi cicho, bo jakoś dziwnie łatwo można połknąć śledzia będąc w drodze do skarbów lub upragnionej wiedzy.


[fragment nie na temat usunięto]

Historie asi to temat na lepszy wic, nie zakłada skrzynki żeby być anonimowy :), dobrze mu napisali, że jak nie ma pojęcia o komputerach, sieci to nie jest anonimowy. Wpisał się Pan na forum i juz stracił Pan anonimowość, chyba że zrobił Pan to przez czyjś IP :). Sam po wątku z UPA napotkałem dziwne zainteresowanie moim IP i różne dziwne próby dowiedzenia się ? nieskuteczne, pozdrawiam jelenia przez którego IP się wpisałem.
Z tego też powodu robienie wielkiej tajemnicy i niedomówień śmieszy mnie, ze strony asi, bo nie znając się na tym na pewno nie jest Pan już anonimowy pisząc na tym forum. Jeżeli coś by pan wiedział to siedziałby Pan cicho i nie chwalił się bo przy tym stopniu niebezpieczeństwa wąchałby Pan kwiaty od spodu :).

Tak dla zainteresowanych, coś o czyszczeniu świadków coś wiem bo słyszałem od mieszkańców kamienicy w pewnym średnim mieście na terenach, które was interesują historię, która potwierdza fakt, że Niemcy zostawiali ludzi, żeby pilnowali ich spraw. Pewnego ranka, po kilku dniach nieobecności dobrotliwego staruszka na spacerach w parku, zaniepokojeni mieszkańcy otworzyli (włamali) się do mieszkania dziadzia jak go dobrotliwie nazywali, a tam zastali wywrócone mieszkanie do góry z przywiązanym martwym dziadziem do krzesła. Zanim przyjechała wezwana milicja, sąsiedzi rozglądnęli się po mieszkaniu i co odkryli, że za odsuniętą ciężką dębową szafą (którą notabene, dziadek nie miał szans sam odsunąć) jest sejf. Jak wiadomo ciekawość ludzka jest ogromna, zaglądnęli co jest w sejfie. Jakie ich było zdziwienie jak znaleźli książeczkę wojskową ss-mana, papiery w języku niemieckim, ze zdjęciem młodego dobrotliwego dziadzia. Pytanie, czego ktoś szukał? i jak łatwo można było przejechać się na łodzi Charona w drodze po skarby.

Moim zdaniem jeżeli ktoś cos wie to siedzi cicho i się nie chwali. Chwalą się ci, którym wydaję się, że wiedzą. Tak na marginesie, polecam kierunek wschodni po informacje o terenach zachodniej Polski, naprawdę nie doceniamy Rosjan. Trochę kasy i bedziecie mieli informacje, które chcecie. Ostatnio wbrew zasadom (chociaż jedna mi jeszcze została, nie napiję się z upowcem), chlałem z byłym NKWD-owcem, pomimo sklerozy totalnej jeżeli chodzi o dzień wczorajszy, to dziadek miał istnie fenomenalną pamięć jeżeli chodzi o wojnę ojczyźnianą i sprawy na terenach Polski.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora admin 13:34 20-07-2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Po pierwsze - proszę nie rzucać na forum nazwiskami, tam gdzie to miało miejsce zostały one usunięte.

Po drugie - nie jest to forum informatyczne i wszelkie tyrady odnośnie numerów IP, namierzania, pakietowania i hackowania zostawcie dla siebie. Tam gdzie zupełnie nie miało to związku z tematem również zostało to usunięte.

Po trzecie - forum nie jest miejscem na rzucanie oskarżeń. Jak ktoś coś do kogoś ma to niech to załatwia drogą oficjalną albo niech milczy.

Trzymajcie się tematu i odpuśćcie skakanie do oczu i udowadnianie na siłę kto jest lepszym eksploratorem. Temat jest ciekawy ale jeżeli dalej będziecie trzymali taki poziom to bez skrupułów go zamknę. Posty nie związane z tematem będą usuwane. Również te kierowane do mnie - od tego jest droga mailowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miguel - czy aby te nagłe zejścia co niektórych bossów i wiązanie ich ze sprawą szczeliny nie jest nadinterpretacją faktów? Co wspólnego miał Słowik(żyje), Baranina, Sasza ze szczeliną?

Co się stało z dokumentami Weldheima?

I chyba najciekawsza kwestia: udział Waldemara Pawlaka i Józefa Oleksego w sprawie szczeliny!!! Miguel może napiszesz jak fanty wylatywały z ojczyzny??
pozdro!!
jacobs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowi i Panie wybaczcie mi biednemu. Czytam od początku ten temat i mam wrażenie, że trafiam w środowisko ludzi, którzy za nic mają sobie ogolnie przyjęte jak i kanonowe prawa.
Już za chwilę dworzec w Szklarskiej opanowany zostanie przez forumowiczów i z daleka przez służby jesli jeszcze ich te bajki interesuja.
Wszyscy prawie staja się na tym równoprawnymi przeciwnikami służb igrającymi na krawędzi prawa z nich i innych, ale używając słów Bogusia L.co wy wiecie o służbach". Bo nawet ASIA chwaląc się znajomościami wśród odkrywców lub może tylko eksploatatorów szczeliny, gdyby naprawdę komuś zależało napisałby jeden post i na tym by zakończył.
Nie obraź się ale prawdopodobnie albo służby mają już całą sprawę w głebokim poważaniu lub Ciebie ( bez brazy).
Tłumaczenia jak dojść do adresu IP lub jak go zakamuflować to bajeczki, z posiadanej przeze mnie wiedzy nie takich informatyków posiadają.
Może po prostu dajmy sobie pokuj z BIAŁYM JAREM potraktujmy to jako piękna i ciekawą legendę o całkiem nieodległych czsach, wplećmy w to jeszcze kilku autochtonów trzymających straż nad tym terenem.
Pyskówki między nami nic nie dadzą a nie potrzebnie staną się kością niezgody - może o to komuś chodzi.
Może to nie miejsce na takie skarby" może zajmijmy si paroma mauserami lub bagnetami, a opisane sytuacje pomieszane z wątkiem kryminalnym pozostawmy twórcom literatury pięknej, którzy na tej podstawie stworzą powieść typu Twierdza ...".
Przepraszam ale jajka Faberge (???) do sprzedaży wraz z kilkoma sztukami innych ciekawostek i kością słoniową widziałem przed kilkoma laty w pewnych aktach, pewnego mor... na dolnym sląsku lub ziemi lubuskiej ? Lata juz ie te i pamięć zbyt dużo tego było.
Może moderator powinien ten temat zapakować do kosza bo już pakjemy w to Słowika ijemu podobnych ... Jeszcze chwila i okazać się może, że Putin w trakcie działania w NRD maczał w tym palce wspólnie z naszym gen. Cz.
A CIA o wszystkim informował Ś.P. pułkownik przyszły bohater z wrocławskiej ulicu.( przecież to też może być zbieg okoliczności ???? HI HI HI HI).

Z pozdrowieniami i ewentualnymi przeprosinami G.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez czytam ten temat. I mam swoje opinie- jedne rzeczy podobaja mi sie bardziej, inne mniej.
A ze urazone ambicje lub zagrywki innych prowadza do pyskowek", coz w tym dziwnego. Tylko wiecej sie mozna dowiedziec o poszczegolnych nikach. A to chyba dobre?
Szkoda ze Admin ma ciezka reke... nazwiska, nazwiskami ale reszta to chyba wolnosc wypowiedzi, nie?
Nauczony utrata watku o upa i tak skopiowalem cokolwiek mnie interesowalo na czas.
Ogolnie, coz tu zamykac! Zdegustowani nie musza przeciez otwierac, czytac. Zato zainteresowani zawsze moga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Powiem Wam koledzy! wten schowek w bialym to lipa .Pamientajcie o warunkach w tym czasie ,snieg mróz , a to som góry . Co nieznaczy że nictam niema . jest ito sporo ja i moi koledzy mamy roboty conajmniej na 300lat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!
Kolego armen - BOR a raczej stara gwardia Bor-u z gen. Gaworem na czele... ciekawie zeznawał w prokuraturze niejaki pan Żagiel: koledzy z Bor wielokrotnie transportowali go do i ze Szwecji , między innymi przewoził antyki...

Ciekawostką jest równierz to że wielu zamieszanych w szczeline dobrze zna się z Mazurem!!

pozdro!!
Olf jak dobrze cię znowu widzieć!!!
jacobs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marecki - zgodnie z Twoją prośbą wysłałem ci maila na skrzynkę którą podałeś na tym forum!!
pozdro!!
jacobs

Kurt Waldheim: czy skandal z jego osobą mógł mieć związek z dokumentami ze szczeliny?? Jeżeli tak to kto nagłośnił tą sprawę i kto posiada te dokumenty??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie