Skocz do zawartości

Chat na odkrywcy:/


Saper.17

Rekomendowane odpowiedzi

No popatrzcie obudzili sie z czatem :). Próbowałem kiedys zwołac naszą starą paczkę czatową i nic. Myślę że tamte czasy juz mineły, mnie juz męczyły rozmowy z przypadkowymi ludzmi, zaczeła sie era komunikatorów i rozmowy z osobami poznanymi na tym czacie z takimi samymi zainteresowaniami jak moje.Pozdrawiam starą brać czatową

Jasiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości, chat działa i jest testowany ale jest problem w kontach użytkowników. Już za chileczkę, już za momencik :)

Tu zamiast stałych ikonek każdy będzie mógł sobie dodać własną fotkę lub ikonkę do swojego profilu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK działa, jak coś się wysypie proszę o info.

Login i hasło to samo co na forum.

Podczas rejestracji w serwisie automatycznie to samo konto obowiązuje na czacie.

Jakie powinny być stałe pokoje,

na początek są:
Pokój główny,
Pokój przesłuchań,
Dyskusje o wykrywaczach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Taaa... kilka lat temu na czacie człowiek siedział codziennie. Zawsze było tam sporo osób chętnych do dyskusji... Później nagle wszystko prysło. Szkoda.

Gify były fajne- pamiętam jak dziś mój wybuchający granat. :-)

Pozdrawiam, Łukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie stare ruszające się gifki mam zapisane na kompie (hasła chyba też) więc ,proszę tylko namówić Bociana żeby się zgodził je tam zamieścić i będzie jak dawniej.Piszę z pamięci co mam: Hartmankę,Boćka, Młotki,Krzyż,U-bota,Panterę ,Spadochroniarza,Szaloną India-nerkę,Mrówcię,Desperado.Ale może wymogi nowego czata co do gifków są inne i trzeba bedzie zrobić nowe? Ale to tylko Bocian wie.
Grzebiuszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie