Jump to content

Chat na odkrywcy:/


Saper.17

Recommended Posts

Witam!
Młody Mauser, w trzecim poście od góry Bocian pisał, że komercyjny chat, do którego wrzuciłeś linka jest płatny, a licencja kosztuje 4000 PLN (sprawdzałem przed chwilą i jest to cena do 100 użytkowników). Czy tak trudno jest czytać wszystkie posty w wątku lub sprawdzić coś zanim się to wrzuci na forum?
Pozdrawiam.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Złośliwość była zbędna. Traktujecie sprawę darmowego numeru jak zamach na życie i obrazę 3 stopnia. Może trochę więcej dystansu?

Poza tym post jest nie na temat.

Nowy chat posiada prostą funkcję p2p do wymiany plików.
Dowolna ilość pokoi, użytkownicy moga zakładać własne pokoje rozmów na hasło lub dostępne publicznie.
Posiada również opcję videorozmów, odtwarzanie udostępnionych przez użytkowników plików dźwiękowych i parę innych zbędnych bajerów które zostały wyłączone.
Link to comment
Share on other sites

Nawet nie przeszkadzało mi to że łączyłem się na kilka godzin modemowo:))) teraz mam stały dostęp do internetu i co:(((
P.S. Pamiętam że nasza wszystkim znana Koleżanka INDIA była na czacie codziennie to były czasy:)) Pzdr. i obawiam się że one już nie wrócą, no chyba że ... Bocianie w tobie cała nadzieja:))
Link to comment
Share on other sites

No siedzę nad tym od wczoraj po nocach, brakuje jeszcze tłumaczeń z angielskiego i połączenia z bazą użytkowników forum tak aby działał ten sam login i hasło, jak również rejestracja w serwisie automatycznie powodowała utworzenie takiego konta na czacie.

Kupiłem licencję na chat u twórcy za całe 10$ amerykańskich :) ale nie oznacza to że jest kiepski :)

Każdy będzie mógł założyć swój pokój tymczasowy a jeżeli będzie taka potrzeba to mogą być również stałe pokoje regionalne, określonych grup, tematyczne, identyczne jak działy forum. Własne pokoje prywatne na hasło, każdy pokój wielu moderatorów itp.
Możliwości ma dosyć spore.

I uwaga dla opornych!! Rozmowy na czacie nie będą w żaden sposób logowane, notowane, nagrywane, inwigilowane co nie oznacza że można tam robić co się chce, klnąć, obrażać innych itp. Zresztą moderatorzy będą mogli banować takiego typka :)
Link to comment
Share on other sites

Bociek wielkie dzięki już nie mogę sie doczekać startu, jeszcze fajnie by było jakby spotkała się na nim stara ekipa, tylko to juz nie od ciebie zależy:((( tak więc vonadamski, India , mrówka, Jasiek... i reszta miłego towarzystwa musimy się umówić na reaktywacji czatu odkrywcy jak kilka lat temu:D co godzinami się gaworzyło.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information