Jump to content

Zdjęcia armat plot. 75 mm wz. 97 i 97/25


M-i

Recommended Posts

Adamnie, nie mnie, ale znajomym - z tego co zrobili dotychczas i jak działają sądzę, że im się uda choć jedną z czterech zainstalować.

Jest ładne zdjęcie pełnokolorowe I wojna (żadne tam rozbarwienie) ale boję się zamieścić, bo to SIRPA/EPCA...
Link to comment
Share on other sites

Zdjecia pod tymi barbarzynskimi napisami bardzo piekne, jak mi sie wydaje. Zadawalem juz, przy innej okazji, pytanie o sens takich napisow i sadze , ze wlasnie nadszedl moment, w ktorym wyjasni mi to sam jeden, z licznych niestety, wykonawcow napisow. No wiec Akagi, jaka korzysc warta grzechu mozna uzyskac (bo pewnie o jakos korzysc chodzi) takim napisem?
Link to comment
Share on other sites

Forteca,
Jesli juz sie chce czyms pochwalic, to przynamniej robie to w taki sposob, by inni cos z tego mieli, bo publikowanie tego typu wlasnych zdjec (nie przekopiowywanych z aukcji e-bayowych)odbieram jako zachowanie w stylu:moje!a wam wara!".Jesli nie chce ryzykowac upublicznienia moich zbiorow, to ich nie prezentuje na publicznym forum.
Wybacz - ale zamieszczanie zdjec, na ktorych nic nie widac jest w/g mnie bezsensem.
Tyle.
Pozdrowienia
Grendel
Link to comment
Share on other sites

I tak jak napisał Jarek, niechciałbym narazie oglądać swoich zdjęć gdzieś przedrukowanych , tym bardziej, że są z archiwum po oficerze, które od czasow wojny dopiero w tym roku wyszło na światło - więc na pewno nie były nigdzie publikowane. Wyjaśnianie kwesti i finansowych i ambicjonalnych jest chyba zbędnę.
Stąd owe napisy
Link to comment
Share on other sites

Akagi,
Wielkie dzieki - zdjecia sliczne i ciekawe.
Ochrony Twoich praw do nich nie musisz mi tlumaczyc, bo to sprawa jasna i oczywista.To co mnie troche zszokowalo, to metoda ich egzekwowania - przyslaniajaca calkowicie obiekt fotografii, a tym samym odbierajaca sens ich publikacji tutaj.Bo bylo to troche jak kryptoreklama...Tak przynajmniej to odebralem.
Ale - kwasy na bok.Dziekuje za zdjecia.
Na oslode - moj de Dion.Na tym forum znany z e-bay'owego skanu.
Pozdrowienia
Grendel

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information