Skocz do zawartości

giełdy-staroci


milord.mm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
mógłbym prosić coś wiecej na temat giełd w krakowie ?? bo wiem, że jest hala targowa na pewno w niedziele ale co do soboty to nie jestem przekonany. a coś więcej na terenie krakowa?? a ten plac żydowski gdzie jest dokładniej?? nie czasem gdzieś niedaleko hali targowej?? z góry dzięki! pzdr SiDżOk:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 years later...
Witam,

Nowa giełda staroci/różności/motoryzacji ma się odbywać w Opolu w każdą niedzielę na parkingu przy TESCO na Ozimskiej 72 od godziny 7 do 14.
Pierwsza ma się odbyć 21 kwietnia. Takie plakaty widziałem w miejskich autobusach i sam jestem ciekaw jak to wszystko będzie wyglądać.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steell,

Mi coś mówi, że gratów może być mało, co najwyżej auta, szmaty i stare klamoty dzieciaków, aczkolwiek może trafi się coś wartego uwagi. Domyślam się, że z jednej okolicy jesteśmy, w związku z czym mam pytanie czy giełda w Dobrzeniu Wielkim jeszcze prosperuje periodycznie chociaż?

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,mieszkam od dawna w belgii i znalazlem ciekawy sklep z militarka zakupilem tam mauzera fab.nat.armes herstal 1894 zabespieczony przed uzyciem czyli zaspawana komora nabojowa tutaj niewymaga pozwolenia policji a jak jest w polsce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie