Jump to content

ebaty.de - zlewają się z nas ...


bolas

Recommended Posts

Hehe, ma gościu cięty język, obśmiałem się.
Trza by mu teraz który odpisał, że nie ma czasu na licytowanie, bo właśnie czeka na przerzut BMW full wypas" albo VW Paska, więc lepiej aby Niemiaszek wyjrzał za okno i wykonał telefon 110. No chyba że jego to nie dotyczy bo ma Trabanta i jest Niemcem z odzysku" (b. NRD) ;-P
Link to comment
Share on other sites

Geeez, dlaczego? Bez pieniactwa, bo robicie z siebie palantów. Dla mnie ten tekst jest całkiem śmieszny i nie obraźliwy. Nie kradnę w Niemczech, więc nie biorę tego do siebie. Wiem ile trwała wojna i nie obchodzi mnie co on tam wypisuje. A że ma poczucie humoru - zwłaszcza z tymi rzadkimi fotkami i radiami samochodowymi - to plus dla niego. Lubię uszczypliwe żarty. Inteligentny człowiek się zamknie, więc nie róbcie buractwa i nie brzękajcie szabelkami, bo - powtarzam - ośmieszacie się i kolo kręci sobie z Was bekę. Po prostu olać i już.
Link to comment
Share on other sites

Przed 9 rano zdjęcie jeszcze było wystawione, po 9 już aukcja była unieważniona. Nie za bardzo znam niemiecki, ale wydaje mi się, że to z Waszego Panowie powodu. Brawo!!! Nie dajmy się by osiołki z Berlina robiły sobie z nas polewkę.
Link to comment
Share on other sites

nie A więc Andrzeju i Tomaszu kiedy wpadniecie na wasz nocny tour na ebayu" lecz A więc Andrzeju i Tomaszu kiedy wrócicie ze swojej małej nocnej eskapady odłóżcie ... itd"
Kurde normalnie Walduś przynieś piwo... Denerwujące jak cholera ale pierwszy pomysł beaviso był debest!!! Sorry ale właśnie przebijamy numery silnika w twoim samochodzie więc może zalicytujemy później. PS Pozdrowienia dla walecznego dziadka z "Germanii ". :)
Link to comment
Share on other sites

Witam.Napiszcie proszę temu ŁOSIOWI,że z braku czołgów rozniesiony został w pył w nocnej bitwie na bagnety doborowy pułk SSGERMANIA",wiec może Popatrzy na fakty z innej strony...
Pozdrawiam.
Link to comment
Share on other sites

Dobrze napisał : Dumnej polskiej armii".
Niemiaszki tego nie znali - dumy, i do dziś dnia dowiadujemy się o coraz to nowszych zbrodniach przez nich popełnionych. Tak więc winy swoich przodków można spróbować zamaskować tylko ośmieszając drugą stronę.
pozdr. Mł.w-Y

PS To jak z tymi radiami ;)
Link to comment
Share on other sites

Nie bardzo rozumiem - jak z tego, że Polask stała po stronie zwycięzców (moim zdaniem zwycięsko z tej wojny nie wyszliśmy) wynika, że ie znający czołgów kawalerzyści zlali im dupska". Bo mnie się zdaje, że żołnierze polscy walczący na zachodzie jak i ci z LWP nie mieli zbyt wiele wspólnego z kawaleria z września 39 r. Inna wyszkolenia i wyposarzenie - miedzy innymi czołgi.

Może by tak pomyśleć i napisać a nie dać ponieść się emocjom.
Link to comment
Share on other sites

Gość w jednym miał rację: zdjęć polskiej kawalerii na ebayu mało, ale nie brakuje zdjęć zniszczonych niemieckich czołgów z kamapanni. Ot nie patrzył zbyt wnikliwie w temat i tyle.
Link to comment
Share on other sites

MAUSER HESS - zgadza się pisałem, tyle że wtedy byłem zawalony wódką, piwami, haszem i ganją, byłem tak zawalony ze nie pamiętam co napisałem i jak, troche znam niemca to widocznie cos skleciłem, napisalismy do tego ziomka jak i do obsługi ebay. Widocznie podziałało. Hehhehe, ale żeby m to ja pamiętal co pisałem ?? uuuuuu to cięzko. Ta mieszanka zrobiła swoje :D


Pozdro
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information