Skocz do zawartości

ebaty.de - zlewają się z nas ...


bolas

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, ma gościu cięty język, obśmiałem się.
Trza by mu teraz który odpisał, że nie ma czasu na licytowanie, bo właśnie czeka na przerzut BMW full wypas" albo VW Paska, więc lepiej aby Niemiaszek wyjrzał za okno i wykonał telefon 110. No chyba że jego to nie dotyczy bo ma Trabanta i jest Niemcem z odzysku" (b. NRD) ;-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geeez, dlaczego? Bez pieniactwa, bo robicie z siebie palantów. Dla mnie ten tekst jest całkiem śmieszny i nie obraźliwy. Nie kradnę w Niemczech, więc nie biorę tego do siebie. Wiem ile trwała wojna i nie obchodzi mnie co on tam wypisuje. A że ma poczucie humoru - zwłaszcza z tymi rzadkimi fotkami i radiami samochodowymi - to plus dla niego. Lubię uszczypliwe żarty. Inteligentny człowiek się zamknie, więc nie róbcie buractwa i nie brzękajcie szabelkami, bo - powtarzam - ośmieszacie się i kolo kręci sobie z Was bekę. Po prostu olać i już.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed 9 rano zdjęcie jeszcze było wystawione, po 9 już aukcja była unieważniona. Nie za bardzo znam niemiecki, ale wydaje mi się, że to z Waszego Panowie powodu. Brawo!!! Nie dajmy się by osiołki z Berlina robiły sobie z nas polewkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie A więc Andrzeju i Tomaszu kiedy wpadniecie na wasz nocny tour na ebayu" lecz A więc Andrzeju i Tomaszu kiedy wrócicie ze swojej małej nocnej eskapady odłóżcie ... itd"
Kurde normalnie Walduś przynieś piwo... Denerwujące jak cholera ale pierwszy pomysł beaviso był debest!!! Sorry ale właśnie przebijamy numery silnika w twoim samochodzie więc może zalicytujemy później. PS Pozdrowienia dla walecznego dziadka z "Germanii ". :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze napisał : Dumnej polskiej armii".
Niemiaszki tego nie znali - dumy, i do dziś dnia dowiadujemy się o coraz to nowszych zbrodniach przez nich popełnionych. Tak więc winy swoich przodków można spróbować zamaskować tylko ośmieszając drugą stronę.
pozdr. Mł.w-Y

PS To jak z tymi radiami ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem - jak z tego, że Polask stała po stronie zwycięzców (moim zdaniem zwycięsko z tej wojny nie wyszliśmy) wynika, że ie znający czołgów kawalerzyści zlali im dupska". Bo mnie się zdaje, że żołnierze polscy walczący na zachodzie jak i ci z LWP nie mieli zbyt wiele wspólnego z kawaleria z września 39 r. Inna wyszkolenia i wyposarzenie - miedzy innymi czołgi.

Może by tak pomyśleć i napisać a nie dać ponieść się emocjom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAUSER HESS - zgadza się pisałem, tyle że wtedy byłem zawalony wódką, piwami, haszem i ganją, byłem tak zawalony ze nie pamiętam co napisałem i jak, troche znam niemca to widocznie cos skleciłem, napisalismy do tego ziomka jak i do obsługi ebay. Widocznie podziałało. Hehhehe, ale żeby m to ja pamiętal co pisałem ?? uuuuuu to cięzko. Ta mieszanka zrobiła swoje :D


Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie