Skocz do zawartości

Samochody - IIRP


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
To zalezalo od statusu kierowcy. Jak byl starszym podoficerem czy oficerem to mial pistolet, inaczej kbk. Nie wiem jak sie rzecz miala z cywilnymi kierowcami wojskowymi - chyba byli bezbronni; a jak ich status wygladal po mobilizacji to nie mam pojecia i chetnie bym zasiegnal wiedzy kolegow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Ups... dawno tu nie zaglądałem. Zdjęcie było na Allegro, numer aukcji zostawiłem w nazwie obrazka. Poszło chyba za 47 zł, kupił WPfotki. Sam miałem na nie ochotę bo ładne, ale jak zobaczyłem po ile ten człowiek kupuje zdjęcia to odpuściłem. Faktycznie to Fiat a nie Ursus, nie przyjrzałem się dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
cześć!jestem poraz pierwszy na forum odkrywcy.
Chciałbym się dowiedzieć czy w sam.cięż.pzinż.153C(wersja
ciężarowa)silnik był umieszczony przed kabiną czy w kabinie(kabina wagonowa np.:pzinż.713)Jezeli w kabinie czy istnieje rysunek lub fotografia(moze być foto saurera ct1d).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
taka ciekawostka na allegro
INSTRUKCJA DO SAMOCHODU FORD DLA W.P. 1926r
http://allegro.pl/show_item.php?item=202195010&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.%0A%09%3C%2Fp%3E%3Cp%3EAby+przed+zako%C5%84czeniem+otrzyma%C4%87+e-mail+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ustawienia+w+zak%C5%82adce%0A%09%3Ci%3EMoje+Allegro+%3E+Aukcje+%3E+%3Ca+href%3D%22%2Fmy_allegro.php%3Fpage%3Dauctions%26type%3Dwatch%22%3EObserwuj%C4%99%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie