Skocz do zawartości

Motocykle - II RP


Rekomendowane odpowiedzi

djęcie przedstawia członków Pocztowego Przysposobienia Wojskowego w ŁODZI prawdopodobnie podczas obchodów 3 maja w 1939 roku na tle motocykli różnych marek Przy motocyklach widoczne proporczyki Pocztowego Przysposobienia Wojskowego"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 423
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Kwinto, czy to motocykl z tego zdjęcia? Masz do niego most i koła samochodowe? Jeśli tak to prosiłbym o kontakt, chciałbym ustalić z jakiego są pojazdu.
Powodzenia w remoncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak.motocykl w takim stanie jak na wklejonych przeze mnie zdjęciach zostal zakupiony ze 2 lata temu na allegro.
niestety nie bylo już tych częsci o które pytasz.dodam,że nie jest to mój sprzęt.zostal przywieziony dla kumpla do remontu.
pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja Polsmol, też tak myślałem ale intrygują mnie kołpaki. Może się mylę, ale w FP508 były chyba inne. Za to te przypominają mi PZInż. 403 Lux-Sport, dlatego tak się dopytuję.
Kwinto, jeśli to Twój Sokół to gratuluję, wizualnie zwala z nóg. P.S. Ja też gustuję w takich sprzętach :) ale dosyć mam innych do skompletowania (samochody), więc odpuściłem kupowanie. Ale cieszy mnie jak widzę coraz więcej porządnie odrestaurowanych pojazdów. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do POLSMOL.
cieszę się,że ci się podoba.Motocykl jest oczywiście mój i dzięki za uznanie.Jeżeli chodzi o Sokoła 600 w wersji rolniczej /czyt.3-kołowej/znam gościa ,który ma go w tej chwili.spróbuję wziąc od niego namiar na osobę,od której go zakupił.może jeszcze coś się ostało i jest do odzyskania.dam znac.
pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie