Skocz do zawartości

Odchodzę............................


Romel79

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy pierwszy raz weszedłem na to forum można było wyczytać bardzo dużo interesujących żeczy, tematy były ciekawe, nikt nikogo nie bluzgał, nikomu nie przeszkadzały zainteresowania innych, była kulura, a teraz?

a teraz co 10 temat jest bardziej ideologiczny niż historyczno poszukiwawczy, ciągłe kłutnie, bluzganie innych, głupie idiotyczne tematy, ludzie kturzy logują się tylko po to by narobić bałaganu, nie wolno interesować się WH i niemczyzną - no chyba że się pisze tylko że to zbrodniaże , zwyrodnialcy i że wszyscy niemcy to mordercy...
Najbardziej dobija mnie ten brak kultury i te awantury. Napchało się do tego forum kupe krzykaczy, podrzegaczy itp. ludzi kturzy prubują wprowadzić swój pożądek" na forum.
zaczynam widzieć brak sensu mojej dalszej egzystencji na tym forum

Pozdrawiam wszystkich prawdziwych pasionatów odkrywania historii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem w innym wątku.

Panowie to MY tworzymy wszyscy to forum. Ono samo z siebie się nie zmienia.

Więc najlepszym wkładem w kształt forum jest rzeczowa dyskusja. W końcu ktoś musi dawać dobry przykład.
Pewne kroki zostały poczynione, resztę muszą zrobić już sami uzytkownicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie się zgadzam-to my jesteśmy forum-nie dawajcie się prowokować-nie odpisujcie na głupie ideologiczne wątki,nie dajcie się wciągać w takie dyskusje a krzykaczom w końcu się znudzi:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coż chyba mozna powiedzieć ze na forum wypowiedzi naszej małej społecznosci hobbystycznej odzwieciedla się jacy ludzie interesują się ta tematyka i niestety okazuje się że wśród nas są buce i buraki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Najlepiej nie odpisywać krzykaczom i zaślepieńcom na ich pretensje i wyzwiska. A w czasie poważnej (lub czasami nie;)) dyskusji nie dawać się im sprowokować. Nie jesteśmy wszystkowiedzący (my - wonsy) i nie zabieramy głosu w sprawach, o których nie mamy fioletowego pojęcia. Niestety nie wszyscy tak robią. Tak jak Bocian napisał - to MY tworzymy to forum. Może spróbójmy pokazać, że jesteśmy grupą ludzi, którzy potrafią dyskutować, a nie kłucić się. To, że ja mam dużo fantów LWP i A.Cz. z okresu IIwś i zaraz po, nie oznacza, że jestem kimś lepszym, albo gorszym od tego, który zbiera WH albo SS - np Starszy z wonsów. Pokażmy, że potrafimy dyskutować i próbójemy współpracować. tyle sie mówi i pisze o tym, że jesteśmy w podziemiu. Ale jak tu się łączyć w takich warunkach? Powtarzam: zacznijmy dyskutować, a nie pyskować.
pozdr. dla stałych i poważnych dyskutantów tego forum.
Młodszy z wonsów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu wielu wypowiedzi jakie pojawiły się na forum oraz u mnie na meila postanowilem że przynajmniej na razie nie będę znikał z tego forum ponieważ widze że jest szansa na powrót ormalnośći" w tym forum.

Jeśli uda nam się zupełnie zignorować tych wszystkich idiotów i nie odpisywać na ich posty to problem wkońcu powinien się sam rozwiązać, a wszystkie nowe tematy w których widać wyraźny podtekst ideologiczny - natychmiast należy usówać.

Pozdrawiam
Romel79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości będę równie mocno ścigał każdy przejaw naruszania regulaminu przez obie strony" o ile taki podział istnieje. Zanim przeklniecie pomyślcie, zanim rzucicie oskarżenie pomyślcie, zanim zrobicie coś czego potem nie da sie cofnąć lub kogoś obrazicie pomyślcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odchodź Romel79, bez Ciebie to forum to już nie będzie to samo. Teraz, kiedy już na trwałe wpisałeś się w tradycję tego forum, nie możesz sobie tak zwyczajnie odejść. Musisz pamiętać o tych, którzy Ciebie potrzebują! Jest ich wiele. Nie poddawaj się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.więc na dobry początek zmian mam małe pytanko .Czy mógłby mi ktoś podać jakąś literaturę lub adres stronki na temat obrony Lublina w 1939r.Zgóry wielkie dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu interesujemy sie tematami związanymi z wojskiem a każdy z nas wie czym zajmuje wojsko i nie ma chyba armii która by nie dała plamy ( mordy , egzekucije itp.).... pomślcie nikt nie jest święty albo lepszy czy gorszy bo sie interesuje tym czy tamtym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romel wybacz sformułowanie ale ty tu sobie szopkę urządziłeś. Najpierw piszesz o swoim odejściu (ciekawe po jaką cholerę?) umieszczając topik na głównym forum a potem po licznych słowach wsparcia i prośbach decydujesz się na warunkowe pozostanie. Co ty jakiś Kim Ir Sen jesteś?
Dla nieświadomych Kim Ir Sen to wódz, słońce narodu, uśmich poranka i zorza Korei Północnej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomsee - czemu napisałem o swoim odejśćiu? - bo w pewnym momecie poziom forum przekroczył opewne granice. A czemu na głównym forum? - bo to był sposób aby coś się ruszyło w dobrym kierunku - no i poskutkowało.
Nie jestem żadnym Kim Ir Senem, jestem jednym z wielu ludzi którzy tworzą to forum, cząstką która jest niemal niczym w poruwnaniu do cąłośći.
Czemu pozostałem - bo nadal są na tym forum ludzie ormalni" i jest ich zdecydowana większość

ps czasam napewno karzdy się zastanawia co się stało z ludzmi posiadającymi dużą wiedze, którzy kiedyś byli na forum i znikneli - odpowiedz jest prosta, mieli dosyć tego co zaczeło się dziać , zaczeło nudzić ich czytanie bzdur , poprzenosili się do innych forum, lub żadko zaglądają i nic nie piszą.
Czasem myśle że to co się dzieje jest wynikiem tego co się dzieje w polityce - tam jest niemalże to samo , ludzie chyba zaczynają nieświadomie brać z tych (P)osłow przykład.
pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie