Skocz do zawartości
  • 0

Moje fanty.Zajrzyjcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


wnusio

Pytanie

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Po takiej prezentacji spodziewaj się wizyty, ewakuacji okolicznych mieszkańców, odłączenia gazu, karetki, straży, no i saperów, no i rachunków za to wszysko, a o sprawie w sądzie nie wspomniawszy. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Domyślam się że Wnusio jest początkującym poszukiwaczem i takie fanty są dla niego naprawde exstra, i nie ma nic w tym dziwnego że się nimi chwali.Pewnie się za nimi sporo nachodził i natrudził.To co mi się podoba to,to że mimo małej okzałości kolekcji zrobił zdjecie i pokazał na forum.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wnusio nieprzejmuj się!! nic złego niezrobiłeś.Panowie przecież wiecie jak bzdurne jest nasze prawo,dzielnicowy może przyczepić się równie dobrze do np.pustych łusek z pociskami i ze zbitymi spłonkami.Mam nadzieję tylko wnusio że niebawisz się w małego sapera".
Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wnusio - spoko, majros ma racje, trzymaj tak dalej.(a że trochę tu ludzi przegina w swoim chwaleniu się i braku powstrzymania od głupawych komętarzy - często zgryźliwych, na to nic nie poradzimy, i nie baw się w sapera.)
pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nic zlego nie mialem na mysli z tymi puszkami od psiego jedzonka;)to byl tylko zart:)
sam pamietam jak zaczynalem kopac i jak wyciagnelem pierwszy naboj do 8/8mm mialem wtedy 14 lat i myslalem tylko jak go przetransportowac pks-em do domu hehe;)wkoncu sie udalo...luska do tej pory gdzies sie u mnie wala po piwnicy.z pociskiem nie pamietam" co sie stalo...
teraz mam 21 lat i jestem w pelni swiadomy swojej mlodzienczej glupoty.
wnusio zycze ci sukcesow w kopaniu, znajdowaniu skarbow tych duzych jak i malych,oraz jak najmniej rozrywek w ziemi.
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnusio - 100 punktów za odwagę - gratulacje - nachodziłeś się za ty ostro pewnie i właśnie za cierpliwość w szukaniu i czyszczeniu dla mnie jestes wielki. Nie zgrywam się absolutnie - kazdy kiedys zaczynał. Dla mnie najcenniejsze są jednak chyba te jedne z pierwszych znalezisk pomimo ich znikomej wartosci materialnej... Tak trzymac. Do przodu żołnierzu! Powodzenia.
------------------------------------------------
Vis pacum - para bellum
------------------------------------------------

Pozdro - simon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrych lokacji nigdy nie za mało,jeśli jesteś chętny dzieleniem sie co rzadko spotykane to ja jestem bardzo ciekaw,fajne fanty ,ja ten rok to głównie I wojenne klmaty i troche wał pomorski wyszedł ladny 98k z bagnetem i kompletem amunicji pzdr Rafi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie