Skocz do zawartości

Koszalin vol. II


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !
Nie zgadzam się z Tobą M. - przewodnik to oczywiście lipa , ale jakoś trzeba zacząć poznawać totalnie obcy teren. Ten sposób to radykalny skrót i tyle.
Co do niedzieli to wszystko w zasadzie już przygowowane i ...czekamy !
Pozdrowienia !
2xRr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 442
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witajcie !!!
Oczywiście , zaproszenie dotyczy wszystkich ( z wyjatkiem wynalazków ) , dlatego szczegóły zostaną utajnione. Niektórzy będą musieli trochę postawić - żartowałem ( ale nie na pewno ).
Luger daj znać czy będziesz to wezmę knigę.
Pozdrowienia !
2xRr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

akces akcesem, a życie sobie - w związku z Festiwalem Filmowym Młodzi i Film będę miał zajęty piatek do późnych godzin nocnych podejrzewam, więc moja obecność na odprawie piwnej stanęła pod znakiem zapytania. Na szczęście niedziela jest wolna. Gdyby miało się coś zmienić - będę informował. Podajcie ewentualne miejsce spotkania - może uda mi się wyrwać - nigdy nic nie wiadomo do końca ...

Bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !
M. nie przyjmuję do widomości twoich mętnych wywodów - masz być i koniec ( jestem wyższy stopniem ). Wszyscy zainteresowani - przemyślcie gdzie i o której godzinie ?
Szczegóły proponuję dograć ssmanem lub mailem. Pasuje ?
Pozdrawiamy !!!
2xRr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omen:
Nie moge przyjąć takiego dictum. mam niższy stopień, ale mam obowiązki. Jeżeli nie zrobię tego co mam zrobić - to nie dam rady wyjść w niedzielę w podziemia. Wolę to drugie - na szyszkowe szaleństwo zawsze będzie czas. Nie gniewajcie się - taki czas. Dużo i szybko się dzieje u mnie w pracy. Jak się spotkamy głowa w głowę" to Ci to wyjaśnię.
Tymczasem bawcie się dobrze i nie zapomnijcie o niedzieli. Czekam na wieści o której w niedzielę ...
M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


do mariusza :)

mariusz prosiłbym cię o przesłanie mi emaila z twoim adresem
wrescie zapoznałem sie z całym materiałem który wysłałes mi na cd :)
dziś troszkę posiedziałem i także zrobiłem tobie taką niespodziankę tylko z klimatami dolnośląskimi i małymi bonusami :))))
bardzo prypadły mi do gustu niektóre ksiązki pdf których wczesniej nie znałem - i dlaciebie podobne umiesciłem na cd
reszte niespodzianek nie zdradzam powiem tylko że całe dwa cdeki pękają od tajemnic na nich wypalonych :))))

pozdrawiam cały koszalin !!!!

marecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

nie gorączkuj się tak Luger - mam zbyt dużo zaległości z praca na komputerze, dlatego tak długo to trwa. Poza tym uwierz mi - jak tak cały dzień spędzę przed kompem w pracy i do tego kilka godzin w domu to juz mi się nic nie chce ...

ale do dzieła...

na początku zatrzymaliśmy się koło O. dokładniej za miejscowością niedaleko jeziorka (tego mniejszego). miejsce wskazane przez Ciebie obfitowało w różnego rodzaju żelastwo - stwierdziliśmy, ze była tam kiedyś kuźnia lub jakichś warsztat (młotek, klucz francuski, podkoway, rury i inne takie)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie