Skocz do zawartości

Koszalin vol. II


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 442
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam !!!
Przygotowujemy się do planowanej wyprawy ( na załączonym foto - pomarańczowe ciżemki ). Okazało się , że mamy ich aż dwie pary - obydwie w tym samym rozmiarze ( dla młodego trochę zbyt obszerne , ale dla mnie akurat ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,
to wygląda jak pomarańczowa alternatywa hihi. Ale dobre są te ciżemki. Co do odprawy to owszem przedni pomysł, ale nie w tym tygodniu, tylko w piątek przed wyprawką. Teraz nie ma na miejscu Piotrka, a jest fajnym gawędziarzem.
Tymczasem czekam na sygnały - bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych zapalaeńców> Już czas aby syn marnotrawny powrócił na łono" forum a może nie tylkp. Z różnych względów zaniedbałem zainteresowania i stałęm się zupełniem biernym (czyt. bezczynnym) pasjonatem hostorii.
Możecie brać mnie pod uwagę. Będę wdzięczny za pamięć>
Kontakt ze mną ma Leon.
Czołem
Luger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !
Dzisiaj w rozmowie ze znajomym dowiedziałem się o gościu" z Bornego S. , który organizuje wyprawy po okolicy. Ma pojazd terenowy i eskapada trwa cały dzień -podobno rewelacja. Koszt 20 zł za jedną osobę.
Zastanówcie się , może przed zimą zrobimy jedno lub dwudniowy wypad ?
Pozdrawiamy !
2xRr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,
byłem wczoraj zajęty nieco (koncert blusowy w Red Pubie), a potem choroba dopadła żonę, więc siedzę w domu (miałem jechać razem z Leonem i der k. w teren). Mam trochę pracy to sobie dłubię nieśpiesznie. Borne z przewodnikiem? Przerażające, wolę błądzićsamemu. Nie zapominaj o przyszłej niedzieli. Jak gromadzenie sprzętu? Czekam na sygnały - bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie