Skocz do zawartości

Koszalin vol. II


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

Chwała,

to ylko" zamiana pokoi. Niestety na małej powierzchni jest to niezwykle utrudnione. Ale damy radę. Niedziela jak narazie wygrywa - wczesnym rankiem. Odezwę się w sobotę - będę wiedział jak wyglądam".

Jakoś cicho. Jak przed burzą ... czyżby jesień tak szybko się uaktywniła w duszach waszych? Ach ta młodzież ...

Bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 442
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Chwała,
nie wiem jak sobota, a w niedziele zaplanowałem wejście do podziemi z Piotrkiem z Katowic + przyjaciele indianiści. Ponownie wycieczka - jeszcze tam nie byli. Może uda się załatwić OP1 to wejdziemy głębiej - do zalanych części. Jak masz ochotę i nic lepszego w planach to proponuję, żebyś się przyłączył.

Tymczasem - Mariusz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,
niedzielne wejście w podziemia przesunięte na następną niedzielę. Piotrek jest gdzieś na południu Polski na skokach spadochronowych. W sobotę bedę kończył przeprowadzkę (wiercenie, montowanie, wieszanie ...) - dlatego bardziej mi pasuje niedzielny poranek. Czekam na wieści.
A co z Omenem - halo - odezwij się, jak tam na wschód od Koszalina. Żyjecie jeszcze. Wytrzymajcie - uzupełnienina w drodze.

Bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

jeszcze raz przepraszam za niedzielny ranek ... sam rozumiesz jednak - czasami tak bywa. Będę dopinał wejście w podziemia. Poinformuję jak będzie wszystko na 100%.

Omen TY żyjesz czy ktos mnie wprowadził w błąd? Odezwij sie - mam dla Ciebie skserowaną książkę od Rafała i następną do skserowania jakbyś chciał (MRU).

Czekam na sygnały -jakiekolwiek czy kolwiekjakie.

Bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !
Pewnie , że zyję. Skoro jestem na zwolnieniu to postanowiłem posprzatać garaż - praktycznie nie wychodzę ( tylko fizjologia - ta której nie da rady w ogrodzie ).
W. nie do końca zrozumiałem to o książkach - piwko czy co ? ( ty oczywiście ).
Pozdrawiam i czekam na wieści.
R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marecki,

jeśi możesz to podeślij mailem jakiśch bliższych informacji. Moze ktoś od nas cos wie, ale ostatnio rzadko się widzimy ... pozdrawiam Ciebie - Mariusz.


Uwaga:

niedziela jest aktualna. Niestety będzie tylko 2-3 sztuki OP1 więc głębiej będziemy wchodzili na zmianę. Będzie kilka osób, których nie znacie (indianiści, fotografik i Piotrek z Katowic). Dokładną godzinę spotkania na schodach prowadzących do kina Adria podam Wam indywidualnie ssmanem jutro.

LeoN podrzucił mi kilka nowych map naszych okolic - będę je multiplikował dla każdego.

Tymczasem tyle - bywajcie i trwajcie.
M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA POCZĄTEK POZDRAWKA DLA LEONA DZIELNEGO ŚMIAŁKA ODKRYWCY
ADAS JA MASZ CAS TO ZAPRASZAM POD SZCZECIN DO JEDNEGO Z TYCH ZABYTKOWYCH BUNKRÓW TRWAJĄ TU PRACE NA KTÓRE ZOSTAŁEM ZAPROSZONY OD MOJEJ EKIPY Z KOSZALINA ,,WOJACY,, MOŻNA TAK POWIEDZIOEC ŻE JESTEM ZWIĄZANY Z TĄ GRUPĄ JUŻ 2 LATA A WASZ GRUPA TEŻ JEST OKI MOŻE SIE SPOTKAMY AJ KW PADNIECIE.
BUNKIER ZNAJDUJE SIE TAK JA WSPOMNIAŁEM KOŁO SZCZECINA A DOKŁADNIE KOŁO PETROHEMI POLICE OD NIEJ ZE 20 KM W GŁĄB LASU TRFAJĄ TU PRACE KOŁO I W BUNKRZE WYKOPALISKOWE ZNALEZIONA TUTAJ 30 SZKRZYNEK Z OBRAZAMI RÓŻNYMI CHYBA JAKIEŚ SZTUKI DZIEŁ , W ŚRODKU TEGO BUNKRU SĄ 2 TUNELE GDZIE ZNALEZIONO - NA WSASNE OCZY WIDZIAŁEM DWIE CIĘŻARÓWKI NIEMIECKI TYLKO SZKODA ŻE PUSTE!!!!!!!!!!!!!!
WIADOMOŚ KTÓRĄ PISZE ZOSTAŁA WYSŁĄNA Z PLIC Z KAFEJKI INTERNETOWEJ.
@@@@ŚWIAT NALEŻY DO ODKRYWCÓW TAKICH JA MY @@@@@@@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie