Skocz do zawartości

Koszalin vol. II


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 442
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Niestety wszystkie znane mi miejsca wymagają większej ekspedycji ze wzgledu na odległość. Ale powtórzę się z lasem na skraju byłego lotniska o którym wspominałem na spotkaniu.Jego główna zaleta to to że jest blisko. Walk tam nie było ale może coś z lotniska zrzucili" na jego skraj? No i jak gdzieś wyczytałem niedobitki wycofujące się na Kolberg zostały zaskoczone zajęciem krzyżówki w M. i część próbowała isć na zachód właśnie przez ten lasek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Kacpra.Już w domu doznałęm olśnienia. To wygiete żelastwo z ząbkami,które znalazłem, to słupołaz używany przez telefonistów. Prawdopodobnie jest w nim niekompletna część służąca do przypinania buta. Ale to kolejny dowód, że licho w tych krzakach spało;). Kombinuję już gdzie by tu się wybrac na kolor;)))))
Pozdrawiam wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy mają kak dobrze i siedzą sobie w domku. Niestety ja należę do tej kategorii , która odwala codzienną szychtę. Mój sprzęt w pracy nadaje się prawie wyłącznie do pisania , jak wrócę na wieś to pojawią się zdjęcia.
Jak przemyślenia ..
Pozdrawiam !
R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym skopiowac napisy z tych dwóch nieśmiertelników znalezionych za pocztą. Do kogo się zwrócić w tym celu?
Z przemyśleniami się wstrzymam bo injitsu" poszedł do podrasowania i nie wiem za ile dni wróci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem , trochę ślimaczę , ale działam podczas reklam w TV.
Nie mogliśmy rozwinąć skrztdeł ( brak sprzętu do nurkowania .. ) , przenieśliśmy się więc do pobliskiego lasu. Tam nieoceniony okazał sie L U G E R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem odwrócić zdjęcie , ale i tak wiadomo , kto i co..
Na tym kończę szczątkową relację. Jutro najprawdopodobniej będę miał ksero mapy o której mówiłem. Jak wyprawa dojdzie do skutku , to jak znalazł.
Pozdrawiam!
R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie