Skocz do zawartości

Koszalin vol. II


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 442
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Chwała,

byłem wczoraj w nocy na owocnym spotkaniu z człowiekiem z Katowic (pracuje w Krakowie). Niezwykła osobowość. Mam od niego książkę do skserowania o MRU. Gdyby ktoś był chętny to ...
Przywiezie trochę fantów do obejrzenia. Gdy coś w przyszłości miało się wydarzyć w rejonie Krakowa lub Katowic to jest punkt zaczepienia.
Tymczasem pozdrawiam - napiszcie gdzie byliście w tygodniu i co ewentualnie wyciągnęliście.
Bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !
Napisałem coś wczoraj , ąle nie wiedzieć dlaczego - nie ukazało się ?
Byliśmy z K. tu i tam. Na końcu wylądowaliśmy na wzgórzu B. i okazało się że nie jest w. B. , ale górka ysiąca kubków" ( takich do pozyskiwania żywicy ). Jest koncepcja wypadu w niedzielę ( K. zna szczegóły - pomysłodawca )- ok. 80 km.
Pozdrawiam !
2xR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,
ja z kolei w niedzielę obiecałem zająć się gościema z Katowic. Pokażę mu kilka okolicznych zabytków i pojedziemy do Mielna obejrzeć starą jednostę wojskową.

Istnieje możliwość zorganizowania wyprawki badawczej, żeby sprawdzić jeziorko z ewentualnym tankiem (temat Rx2). Gość z południa ma patent i sprzęt i mój kumpel również jest chętny. Jeżeli Wam to odpowiada to możnaby w przyszłym tygodniu zadziałać.

Tymczasem w niedzielę jak już powiedziałem będę zajęty, więc nie liczcie na moją osobę. Odezwę się w stosownym czasie.

Czekam na wieści odnośnie jeziorka.

Bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad. Marecki - dzięki jeszczze raz za fotki.

Jak tam chłopaki? Niedziela owocna czy owocowa?
Ja tak jak pisałem wcześniej byłem z Piotrkiem z Katowic nad morzem, pokazałem mu znanem nam skądinąd opuszczone jednostki wojskowe. Poszperaliśmy nieco w lasku, ale to raczej tylko pogawędka była. NIestety nadchodzący łikend będę miał prawdopodobnie zajęty ciężkimi pracami domowymi.

Czekam na wieści z frontu ojczyźnianego. M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem
Co do łikendu to ja zrejterowałem (sorry omen za brak wiadomości). Familijny rozkład zajęć był nie do ruszenia.
Niedługo kończy się gwarancja i muszę dbać o dzidzię.
Pozdrawiam
der K.
Co do najbliższych łikendów czekam na wieści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,
najprawdopodobniej będę mocno zajęty w domu małą przepeowadzka - zejdzie mi na tym sobota i niedziela niechybnie. Ale kto wie, może koło poczty na godzinke lub dwie z rana uda mi się wyskoczyć. Gdzieś blisko i na krótko ... może?
Bywajcie - M.

Cóż to - tylu nas a jakoby nikogo nie było?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie