Skocz do zawartości

Koszalin vol. II


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 442
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Chwała,
koncepcja nie upadła, ale nie będziemy stali w strugach deszczu. Co innego śnieg i mróz ...
Dla mnie niedziela z wielu względów jest najdogodniejszym terminem, chociaż jak zwykle dużo sie dzieje i być może będę musiał jechać do Łeby (wraca kuzyn z wojny), ale to jeszcze nie jest przesądzone, może dam mu się najpierw nacieszyć rodziną. Czy są jakieś konkretne propozycje na wypadzik? Ja myślałem o jednym pałacyku i parku przy nim. Nad jeziorkiem.
Bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie
U mnie też sporo się dzieje i z tego względu pozostaje mi tylko niedziela (z pewnym oporem rodziny).
Ognisko ...jak najbardziej ,byle by nie padał deszcz (śnieg może być).
Czy ten pałacyk to w P.?
Pzdr derK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,
najlepiej komarkiem", żeby popłochu we wsi nie robić hi hi, P. leży ok 8 km za K. w stronę S. Na PN od B. nad jeziorem. Do jeziorka jest kilkanaście metrów od obiektu. Sam obiekt nie ma walorów zabytkowych, ale park o pow. ponad 4 ha znajduje się w rejestrze konserwatorskim. Pałac powstał w II poł. XIX w. i z tego też okresu pochodzi park dworski, usytuawany częściowo na skarpie schodzącej do jeziora. Są jeszcze podobno pojedyncze starodrzewy.

Co Wy na to? Warto sprawdzić park i okolice ... chyba?

Czekam na odzew - Wasz Krótki
Bywajcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
To to P. o którym myślałem.
Jak w większości tego typu obiektów był tam kiedyś kołchoz.
A co za tym idzie totalnie splantowany i zmieniony teren ,czyny społeczne i te sprawy przez lata zrobiły swoje. Jednak sprawdzać zawsze warto ,co wiemy z autopsji..
Tym bardziej że w średniowieczu przebiegał tamtędy szlak kupiecki ,to i pola mogą być ciekawe..
Ja jestem za.
Pzdr der K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hej !!! w nowym roku !!!
nie myślcie sobie że was podglądam lub szpieguję ale polubiłem tu do was zaglądać i poczytać co poczynacie :)))
mam prośbę by rozpocząć wątek Koszalin vol. lll bo ten się otwiera i otwiera :):):)

pzdr

marecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie