Skocz do zawartości

Koszalin vol. II


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 442
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Chwała,

zbliża się łik-end a ja niestety będę zajęty. Mam za dużo prac do skończenia, a chciałbym się przed świętami uporać z projektami.

Nie wyklucza to jednak spotkania w przyszłym tygodniu. Do tego czasu może znajdziemy na mapach jakieś nośne miejsce.

Omen - może po lekturze zamków" mógłbyś coś zaproponować.

Tymczasem - bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie i co porabiamy w weckend to mój ostani dzień w tym tygodniu gdzie mam dosjscie do netu ze zdjeciami ni emialem klopotu może dla tego ze jestem inforatykiem albo wiem w co kilkać (na mnie zrobiły miłe wrażenie zdjecie bo o nich pisze)


PS nie wykluczone ze bede miał na kolejan wyprawe piszczałkę Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Ja niestety nie jestem inforatykiem":) i fotki mi się nie otworzyły ,dlatego nie piszę. Do Lugera: Podeślij mi je na @interia.pl ,może tam będzie lepiej.
Co do niedzieli jeszcze nie wiem ,raczej odpuszczę w tym tygodniu.
Pzdr der K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiam Panowie jest taka mala sprawa podejrzewam ze to bedzie nasza wyprawa w tym roku proponuje zrobienie ogniska by wypalic swoje smuki i podniecic sie ze w nowym roku tez cos ciekwego znajdziemy i tu uklon do SZP Omana ktory wspominal kiedys ze bylo by cos takiego kiedys mozliwe Pozdrawiam i czekam na jakies propozycje weckendu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

sory, że się nie odezwałem w/s zdjęć. Oczywiście otworzyłem. Robią wrażenie. Dzięki Luger. Trzymasz kontakt z chłopakami jakby co w przyszłosci?
Szkoda, że nie pojechaliśmy. Przypomniały mi się wykopaliska na południu Polski.

Leon - myślę, że jeszcze 19 grudnia będzie okazja, żeby się spotkać - bez paniki. Można wtedy wyruszyć w pole i zakończyć ogniskiem.

Bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

niestety los pognał mnie do wielkopolski w typowo rodzinnych sprawach. Z interesujących rzeczy - to byłem przez chwilkę na terenie cytadeli - tuż przed powrotem. Zamieszę później kilka fotek.

Mam nadzieję, że spotkanie przed świętami jest aktualne.

Bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo! Wojna przerwał zmowę milczenia. Ja w miedzyczasie nawiązałem kontakt z kimś kto szuka w kotle świdwińskim. Spotkanie jak najbardziej, tylko może już nie w lokalu;))
Jutro idziemy z Leonem na Upadek". Pozdrawiam Luger.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie