-
Zawartość
30 704 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Zawartość dodana przez Czlowieksniegu
-
Gdzie jest burza - cz. 2
temat odpowiedział Czlowieksniegu → na krecik wz. 65 → Towarzyskie - Hyde Park
Oj tam, oj... Ty to burzą nazywasz? I leje"? Toż to drobna mżawka... :-) -
Gdzie jest burza - cz. 2
temat odpowiedział Czlowieksniegu → na krecik wz. 65 → Towarzyskie - Hyde Park
Ty się martw, co u nas będzie... -
Gdzie jest burza - cz. 2
temat odpowiedział Czlowieksniegu → na krecik wz. 65 → Towarzyskie - Hyde Park
Apacz... Skądś to znam- właśnie ZUS'y przelewam, a za oknem się burza i deszcz przelewa rynsztokiem :-) -
Gdzie jest burza - cz. 2
temat odpowiedział Czlowieksniegu → na krecik wz. 65 → Towarzyskie - Hyde Park
O to się na Forum nie pytaj- nie znamy aż tak dobrze Twojej żony... Czy będzie miło, czy burzowo z grzmotami i błyskawicami... -
Gdzie jest burza - cz. 2
temat odpowiedział Czlowieksniegu → na krecik wz. 65 → Towarzyskie - Hyde Park
Sonic- IMGW donosi, że Armagedon idzie do nas znad Barda... i przyjdzie po Wiadomościach. -
Tragiczna rocznica- zabójstwo Narutowicza
temat odpowiedział Czlowieksniegu → na Czlowieksniegu → Aktualności, newsy, wydarzenia
Panie i Panowie- co powyższe ma z Prezydentem i Niewiadomskim? -
Tragiczna rocznica- zabójstwo Narutowicza
temat odpowiedział Czlowieksniegu → na Czlowieksniegu → Aktualności, newsy, wydarzenia
Z ciekawości- a co ma Staruch" do Prezydenta i Niewiadomskiego...? -
Tragiczna rocznica- zabójstwo Narutowicza
temat odpowiedział Czlowieksniegu → na Czlowieksniegu → Aktualności, newsy, wydarzenia
Jest wersja, że jest to sterowane przez eylty i GW... Czyli skrajnie prawicowe ruchy są inspirowane przez lewicę i prowokatorów...
