Skocz do zawartości

Nasze odkrycia (bez identyfikacji)

Dział forum gdzie można zaprezentować swoje znaleziska, odkrycia.

3 910 tematów w tym forum

  1. Wrześniowe Znaleziska [cz.9] 1 2 3 4 15

    • 363 odpowiedzi
    • 46,3k wyświetleń
  2. Zdziś 1 2 3 4 10

    • 230 odpowiedzi
    • 22,4k wyświetleń
  3. Moje dzisiejsze znajdki

    • 2 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
  4. 2012 :)

    • 23 odpowiedzi
    • 5,1k wyświetleń
  5. Czolg lub pojazdy w jeziorze !!!!!

    • 4 odpowiedzi
    • 5,6k wyświetleń
  6. Nasze odkrycia- Lubuskie 2012 1 2 3

    • 66 odpowiedzi
    • 12k wyświetleń
  7. velmonta fanty bez piszczałki zdobyte

    • 22 odpowiedzi
    • 3,8k wyświetleń
  8. kurica

    • 6 odpowiedzi
    • 2,6k wyświetleń
  9. maska przeciwgazowa dla niemowlecia

    • 16 odpowiedzi
    • 3,8k wyświetleń
  10. Takie tam szweja kopanie 2 1 2 3 4 19

    • 461 odpowiedzi
    • 30,4k wyświetleń
    • 327 odpowiedzi
    • 62,9k wyświetleń
  11. Moje pierwsze odkrycia / Lubelskie

    • 9 odpowiedzi
    • 4k wyświetleń
  12. hitlerjugend wkc ges gesch

    • 5 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
  13. Mosiezne kolo

    • 3 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
  14. Bagnet do Carcano

    • 1 odpowiedź
    • 1,1k wyświetleń
  15. Dzisiaj wykopane cz. 7 1 2 3 4 12

    • 293 odpowiedzi
    • 26,1k wyświetleń
  16. Tuszek/ Dolny Śląsk & Lubuskie

    • 23 odpowiedzi
    • 3,8k wyświetleń
  17. Moja skromniutka kolekcja vol. II 1 2 3 4 7

    • 163 odpowiedzi
    • 15,7k wyświetleń
  18. Nasze odkrycia 2011 z Euro Ace350 1 2 3

    • 61 odpowiedzi
    • 6,7k wyświetleń
  19. pamiątki rodzinne

    • 23 odpowiedzi
    • 3,7k wyświetleń
  20. ONLY niemieckie fanty :) 1 2 3 4 5

    • 117 odpowiedzi
    • 14,3k wyświetleń
  21. Nabój od karabinu

    • 0 odpowiedzi
    • 394 wyświetleń
  22. Szabelka WZ. 17

    • 7 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
  23. Jak igrzyska olimpijskie...

    • 4 odpowiedzi
    • 2,2k wyświetleń
    • 18 odpowiedzi
    • 5,4k wyświetleń
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie