Jump to content

xen

Forum members
 • Content Count

  463
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Jeden z najciekawszych tematów na zimowe dni :) Można poczytać, rozbudzić wyobraźnie :) W sferę duchów nie wnikam, nigdy nie miałem styczności z takimi zjawiskami", aczkolwiek wiele razy słyszę od dziadków, o lesie, w którym iemiec" prowadza, nie dając wyjść z lasu, itd. W wielu historiach pojawia się efekt ciemnośći" - zmiana terenu, na taki jakby zapomniany, zimny i tajemniczy. Tak, to prawda takie rzeczy się czuje (sam takie miejsca znam). Zjawy i duchy. To Zależy. W lasach, do których chodzę na grzyby :) często spotkać mozna kapliczkę, grób NZ. Ja dbam o groby w moich okolicach, i staram się aby pamięć pozostała po tych, którzy tam leżą, dlatego wierzę w coś takiego jak opatrzność. :) Zachęcam do opisywania swoich przygód, gdyż dobrze czyta się to w nocy :)
 2. To zależy też od osób. Są tacy, których nie zachęcisz do jej poznania (czyt. historii) nawet pieniędzmi, bo źle im się kojarzy (daty, królowie). Ja jednak jestem zdania, że w naszych szkołach za mało jest historii, która może zainteresować młodzież... Jeżeli gdzieś na strychu znajde resztki pocisku czołgowego, to odezwę się na privie :) Pozdrawiam
 3. Wiad na email już poszła.
 4. A nie chciałbyś wypożyczyć swojej wykrywki? Dam normalną stawkę. Bo na 2 zawsze lepiej by to wyszło. Gdybyś był w Przysusze, albo miałbyś zamiar być to daj wiadomość na pw, przejdziemy się razem.
 5. fuks_ag. W którym kierunku jest ten maszt, o którym mówisz? Jak do niego dotrzeć? Jestem z Przysuchy więc łatwo byłoby mi się tam dostać. Jeżeli chcesz to na początku kwetnia możemy razem pochodzić. vis1993. Nie, to był żart. Od pewnej osoby wiem, że nie wszystkie części RB zostały przekopane, i są jeszcze dziewicze" tereny, o których nie wie nawet bjar :D Był to tylko żart, gdyż RB to teren pożądany" :)
 6. RB to teren bjara :D Jest to teren-mit. Szukam informacji gdzie w tych rejonach toczyły się walki oprócz RB. Czy to w 39 czy w 45
 7. Witam. Z góry przepraszam, jeżeli to zły dział. Potrzebuję drodzy koledzy informacji na temat działań wojennych z września 1939 w miejscowośći przysucha (woj. Mazowieckie) lub z jej okolic. Interesują mnie mapy, informacje itd. W grę wchodzi też rok 1945, kiedy to niemcy wycofywali się. Z góry dziękuję i przepraszam.
×
×
 • Create New...

Important Information