Skocz do zawartości

Gdzie służyliście w wojsku?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 687
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nauczyłem ją spiewać mojego synusia kochanego... Pani w przedszkolu pyta - Dzieci znacie jakieś piosenki? A synuś mój kochany - Taaaaak. Znam jedną bardzo faaaaaaaajną, tato mnie nauczył.
A potem pani do mnie - Nie powinen uczyć dziecko akich" piosenek. Dlaczego? - zapytałem. A Majteczki w kropeczki", których nauczył sie w przedszkolu są Ok?
I chryja, kwasy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
COSSTWL Oleśnica jesień 1983 , Samodzielna Eskadra DWL Warszawa - koszary w lasku na Kole, lotnisko na BemowieBemowo , przeniesiona do Poznania Eskadra DWL Ławica JW 1902 w latach 83-85 ---starszy mechanik urządzeń osprzetu samolotu MIG2 - jeśli ktoś był w tych jednostkach w w/w latach prosze o kontakt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COSSTWL Oleśnica jesień 1983 , Samodzielna Eskadra DWL Warszawa - koszary w lasku na Kole, lotnisko na BemowieBemowo , przeniesiona do Poznania Eskadra DWL Ławica JW 1902 w latach 83-85 ---starszy mechanik urządzeń osprzetu samolotu MIG2 - jeśli ktoś był w tych jednostkach w w/w latach prosze o kontakt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Czas służby 26.10.1979 - 15.10.1981
JW 4808 Gołdap - elew
JW 5662 Gdynia Grabówek
JW 1050 Puck (Rzucewo)(21 doar)
JW ____ Rowy (69 doar)
Poligon Koczała Lotnisko
JW 1068 Wejherowo (Dąbrówka) (25 doar)
JW ____ Smołdzino (45 doar)
JW ____ Sobieszewo (23 doar)

Operator AKKORD-u przeważnie przy Wołchowie poza Rowami gdzie była Newa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego m4sherman. Napisz kiedy miałeś zaszczyt przebywać w 8 pplot. Ja byłem w 2 dywizjonie; 21 bat. startowa pod wodzą kpt. Janusza Gila. Pozdrawiam wszystkich obecnych i byłych żołnierzy z JW 1223 Koszalin. Szczególne pozdrowienia dla sierżanta Sławka Szemisa - spoko człowiek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie