Skocz do zawartości

Gdzie służyliście w wojsku?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,służyłem od 08 11 1995 do 29 01 1997 roku, za moich czasów służył jeszcze ojciec Sławka,- sierżant Szejk" Szemis (podlegał mu mps), a Sławek był z tej samej fali co ja, był kierowcą. Do pułku przeniesiony za uszkodzenie STZ-ta (nie z własnej winy), opowiadał mi o tej sprawie.Sławek oraz jego ojciec są wporzo. Tak trzymać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 687
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

95-96'
JW 1956 Ostrów Wlkp. ( nie istnieje )
Wyższa Szkoła Oficerska WP w Poznaniu
Wojskowy Sąd Garnizonowy w Zielonej Górze

A jutro udaję się na 5cio dniowe ćwiczenia do CSWL w Poznaniu ( dawne WSO WP ) Może ktoś jeszcze jedzie ? moje GG 8904340 lub tel 605222887 a może ktoś tam służy zawodowo ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Pozdrawiam ! pawel....."
Ciekaw byłem czy ktoś sie odezwie?
Ja przypadkiem trafiłem na tę stronę. Szukałem zdjęcia mojego czołgu PT-76B.(w załączeniu.Brakuje mi jeszcze okrętu desantowego.
Przy okazji poznałem całą historię powstania 7 Łużyckiej Dywizji Desantowej w tym naszego 34 pułku desantowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów Rezerwistów.
NJW MSW im. Czwartaków Al. Warszawa ul Podchorążych 38

1982 -1984 wiem powiecie że to dawno temu

Pierwsza kompania - honorowa
,trzeci pluton ,trzecia drużyna
Pomimo dużej ilości wart i musztry wspomnienia Ok.
Pozdrawiam wszystkich nadwiślańczyków

Oczywiście unitarka Raducz a że był to stan wojenny przejazd z kaducza do warszawy po unitarce trwał 12 godz ( taka prezentacja siły)
POZDRAWIAM pierwsza kompanie no i zostawiam meila.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw w SSSMWL przy WOSL w Dęblinie, a tak naprawdę 10 miesięcy w lesie przy lotnisku Ułęż (październik 75-sierpień 76), a potem JW 2139, czyli spec pułk na Okęciu (wrzesień 76-październik 77). Było to dawno i O.K. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie