Skocz do zawartości

Gdzie służyliście w wojsku?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 687
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam.8 dywizja górskich rowerów pośpiesznych :))))))
a tak na serio udało mi się wykręcić od tego syfu,a załapał bym się na turę poboru 2 letniego w sezonie 87-89
Koszeba w 3699 służył mój szwagier 83-85 mogliście się spotkać,jak się nie mylę to z poboru wiosennego,byłem tam ze 2 razy na odwiedzinach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam rezerwe .Ja sluzylem w JW 1995 Gdansk Wrzeszcz 1984-1986 na 4 kompani desantowej ,NIEBIESKIE BERETY.poczatek byl straszny a potem to nawet niezle ,poligon za poligonem Okonek ,Drawsko, Borne sulinowo ruski poligon, Wicko Morskie desant z okretow pelno wody posame gardlo ,ciekawe doswiadczeni w zyciu .Jeszcze raz pozdrawiam rezerwe z niebieskich beretow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JW 2105 czyli 9 bat. Oczywiście jesień 86-88. Unitarka na transportowej potem za wypicie flaszki na izbie odwiedzin przeniesiony za karę do pirotechników.
Pozdrawiam nadwiślańczyków
PS
W książce pt.Nowe fotografie" M Edelmana jest opisana akcja zabezpieczenia pirotechnicznego przed 1 maja 87 w której bralem udzial. Kto pamięta ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatna klawiatura i wyszedl zly nr jednostki. Powinno być 2102 !!! 726 dni
Przypomnialem sobie inne bohaterskie wyczyny jak zdjęcie" bomby zegarowej w ambasadzie greckiej w 87'albo w 88'(trep przyklada do niej stetoskop i mówi do mnie - o ku.wa to cyka") Niezla jazda. Potem w TV Urban mówi że w labolatorium trwają badania nad skladem mat wybuchowego, a w tym czasie ta omba" robi u mnie za popielniczkę. Fajne czasy byly
Pozdrowienia dla Górali i chlopaków z ziemi poludniowo-wschodniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesień 1986/88 2702 żagań-szkoła młodszych specjalistów elew działonowy

JW 3116 GUBIN 2 Batalion ,czołgów 6 kompania czołgów.Dowódca kompani por Czupryński,Por żerko mirosław.

.........pozdrawiam gryzipiór

zapraszam na forum www.kolegazwojska.tnb.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie