Skocz do zawartości

bitwa o wolę cyrusową


Gość miq

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 years later...
  • Odpowiedzi 111
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam!
Temat Bardzo Stary ,ale ostatnio byłem chwilkę w Lesie pod W.C. i nie wszustko wygrzebane!!!Znalazłem łuski z I WW do mosinka Z II WW również i to nan terenie może 5x5 metra.Zdetonowany zapał H.Z.05 Dr.13 i troszkę odłamków!
Mieszkam kilkanaście km.od Woli i jeśli ktoś ma jakieś bliższe info na temat bitew w tym terenie,może mapki i Oczywiście Ochotę na wsólne zwiedzanie to ja Bardzo Chętnie!!! I fajnie było by poznać Kogoś z okolic kto Lubi pogrzebać w Historii.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chodzilem tam troszke i znalazlo sie troszke fantow.Przewaznie luski i to w setkach.Odznaka strzelca z wrzesnia guzik carski manierka polska i inne pierdolki.Wydaje mi sie ze jeszcze da sie cos znalesc.A i jeszcze zostala mi luska do odebrania od pewnego starszego pana z Woli od polskiego dziala ktore tam staly w 39.Jeszcze bylo tam powstanie styczniowe o ktorym niestety malo wiadomo.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 years later...
Witam

Interesuje się historią Niesułkowa Kolonii i Niesułkowa.
Bardzo zaciekawiły mnie opowieści przekazane przez użytkownika Tomasz70. Niesułków jest moja rodzinna miejscowością i miejscem zamieszkania. Chciałbym dowiedzieć sie o ile to możliwe jakie jest nazwisko wspomnianego wcześniej uzytkownika i jak nazywają się jego dziadkowie. W zamian dostarczyłbym wielu ciekawych historyjek z czasów II wojny światowej i nie tylko z terenu mojej miejscowości.

Z góry dziękuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 4 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie