Czlowieksniegu Napisano %s o %s Autor Napisano %s o %s 17 godzin temu, mensguth6 napisał: Część tych obcokrajowców służyła Ale samo SS, pomijając SS-RSt., załapała się w Norymberdze na wyrok. Obejmujący także SS-Freiwilligen-Legion. To, że AH jest wtórnym wyznacznikiem, sam zaznaczyłem.
Sedco Express Napisano %s o %s Napisano %s o %s Cala ta ostatnia dyskusja odbiega od tematu. Reasumując - H.Broch przeżył wojnę i na pewno poi katach miał inny pogląd na Niemcy hitlerowskie. Ale po latach ! To w niczym nie zmienia jego odpowiedzialności za walkę w czasie wojny jako żołnierza Hitlera. Nie wiemy czy by; zagorzałym hitlerowcem, czy nie, ala za Hitlera zbrodniarza i dla niego walczył.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się