Skocz do zawartości

Wojna na Wschodzie vol. 1/12


Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, karpik napisał:

Cypis - to jest jakieś troll- konto któregoś z tutejszych wyznawców. Jak ktoś zaczyna pokazywać złodziejstwo i nicość piss to to się pojawia, niby ładu i regulaminu szukać, połączone z konfiturzeniem do administracji.

Prosiłem cię żebyś się trzymał z daleka

Jeśli nie potrafisz, to dla mnie znak że masz taki sam bajzel we łbie jak ten debil cypis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Der Panzerfahrer napisał:

Prosiłem cię żebyś się trzymał z daleka

Już ci pisałem. Wali mnie co chcesz. Nie jesteś obiektywny, więc z automatu nie masz prawa tu moralizować i ustawiać ludzi. Zniknij, przepadnij. Nic tu się bez ciebie nie zmieni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Już ci pisałem. Wali mnie co chcesz. Nie jesteś obiektywny, więc z automatu nie masz prawa tu moralizować i ustawiać ludzi. Zniknij, przepadnij. Nic tu się bez ciebie nie zmieni. 

Wal się z twoją poliytyką tutaj... guzik mnie obchodzą twoje zafajdane poglądy

Co wniosłeś tutaj oprócz kopiowanych filmików z x-sa, nic nie wiesz nic nie umiesz i masz tylko wielkie mniemanie o sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Der Panzerfahrer napisał:

guzik mnie obchodzą twoje zafajdane poglądy

Kłamiesz - troll- konto odpalasz właśnie tylko wtedy gdy nie podobają ci się czyjeś poglądy.

 

11 minut temu, Der Panzerfahrer napisał:

 

Co wniosłeś tutaj oprócz kopiowanych filmików z x-sa, nic nie wiesz nic nie umiesz

Gówno wiesz- nie mam konta na x i nigdy nie zamieściłem tu filmu stamtąd. Dałem może parę linków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Kłamiesz - troll- konto odpalasz właśnie tylko wtedy gdy nie podobają ci się czyjeś poglądy.

 

Gówno wiesz- nie mam konta na x i nigdy nie zamieściłem tu filmu stamtąd. Dałem może parę linków. 

I co to to ma do rzeczy... tylko tyle, że nic nie wiesz i o niczym nie masz pojęcia

Na konto wchodzę kiedy mam ochotę albo jak ktoŝ jak tyalbo tobie podobni robią tu polityczny chlew

I tak jak wczeŝniej mówiłem, tylko kloaka i łajno masz jako argumenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panzer... Te "nasze", forumowe  enteligenty", z otwartymi  umysłami- znaczy zwietrzałymi i przeterminowanymi  łbami, nie mają pojęcia o czym mówią i jakie konsekwencje ta ich niewiedza przyniesie... Ty znasz to z autopsji... ale i tak nie przemówisz, lewackim aktywiszam... Gubię się w tych odmianach... Trzeba gostków poprosić o ich interpretację jak się do nich zwracać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tyr napisał:

Panzer... Te "nasze", forumowe  enteligenty", z otwartymi  umysłami- znaczy zwietrzałymi i przeterminowanymi  łbami, nie mają pojęcia o czym mówią i jakie konsekwencje ta ich niewiedza przyniesie... Ty znasz to z autopsji... ale i tak nie przemówisz, lewackim aktywiszam... Gubię się w tych odmianach... Trzeba gostków poprosić o ich interpretację jak się do nich zwracać;)

Tyr... ty wiesz co i jak

Mnie tylko szlag trafia jak dwa albo trzy barany myślą, że to forum to ich prywatny folwark.

Pisałem Ci co i jak i jakoś patrzę na to wszystko trochę inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie