Jedburgh_Ops Napisano 10 Listopad 2023 Napisano 10 Listopad 2023 Jak powszechnie wiadomo pływamy promami zwodowanymi przez Pinokia, jeździmy milionami samochodów elektrycznych załatwionymi przez Pinokia, polskie śmigłowce W-3 mają (wreszcie!) długo oczekiwane nowe silniki Made in Мотор Сич załatwione przez maciarewicza, a nasze LWL lata śmigłowcami szturmowymi AH-82 Ну Погоди Made in Мотор Сич co to нет аналогов в мире dzięki maciarewiczowi. Za to teraz pod rządami pediatry w MON wszystko będzie jeszcze lepiej.
M81 Napisano 10 Listopad 2023 Napisano 10 Listopad 2023 W najnowszym Raporcie WTO znaleźć można coś, co zainteresuje każdego obserwującego wydarzenia za naszą wschodnią granicą. Opis raportu prezentującego stan rosyjskich rezerw czołgowych, ocenę możliwości produkcyjnych oraz warianty przewidywanego rozwoju wydarzeń.
bodziu000000 Napisano 10 Listopad 2023 Napisano 10 Listopad 2023 28 minut temu, M81 napisał: stan rosyjskich rezerw czołgowych, ocenę możliwości produkcyjnych oraz warianty przewidywanego rozwoju wydarzeń Jest na tyle tragicznie, że kacapy zwrócili się do państw azjatyckich, afrykańskich i z Ameryki Południowej o możliwości odkupienia sprzedanego im sprzętu pancernego
M81 Napisano 10 Listopad 2023 Napisano 10 Listopad 2023 Każda kieszeń ma dno. A kieszeń rosyjska okazuje się według niektórych danych mniejsza niż przypuszczano. Z ich punktu widzenia cenne mogą być nawet nie całe pojazdy ale części zamienne, brak niektórych okazuje się wąskim gardłem zakładów remontowych. Jako,że w pierwszym rzędzie ze składów pobierano wozy w najlepszym stanie technicznym z czasem trzeba sięgać po wraki.
Rekomendowane odpowiedzi