Skocz do zawartości
  • 0

Nabijka


korsar

Pytanie

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Tak tylko litera M jest powyżej monogramu ZS.No i czy na pewno to jest litera M czy może ozdobnik. Na 100% jest to gwóźdź sztandarowy.

Napisano

Okolice Warszawy. Nabijka wyszła na oko na łące przeoranej przez dziki. Przed 1939r na miejscu łąki były pola uprawne.

Napisano

Gwóżdzie sztandarowe były sygnowane indywidualnie  nazwą ,inicjałami fundatora sztandaru,znaczek to tłoczony masowy produkt  wyprofilowanie może być wtórne  na odwrocie  nie ma na pewno śladu po wąsach mocujących ?  , M.SZ.D  Miejska Szkoła D...

Napisano

Wyprofilowanie na 100% nie jest wtórne, z pewnością powstało w czasie procesu produkcji. Na odwrocie są dwa punkty świadczące o posiada mocowania (na niebiesko) otwory na czerwono.

Screenshot_20230606_205728_Gallery.jpg

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie