Skocz do zawartości

ur 2


koziarzumyslu

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, balans napisał:

To zależy od opinii biegłego, jak uzna że jest

Se może uznawać tyle na ile mu wpis w ustawie zezwala, a puki co magazynki są legalne i może się cmoknąć.Jedynie coś tam było, że magazynki o większej pojemności są nie teges, ale nie wiem czy ten kolejny debilizm przeszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, vis1939 napisał:

Se może uznawać tyle na ile mu wpis w ustawie zezwala, a puki co magazynki są legalne i może się cmoknąć.Jedynie coś tam było, że magazynki o większej pojemności są nie teges, ale nie wiem czy ten kolejny debilizm przeszedł.

Pisałem to "Pół żartem pół serio", a teraz będzie już całkiem na serio. Gościu napisał, że magazynek jest "z ziemi", a to co w ziemi to państwowe i należy to niezwłocznie zanieść w zębach do odpowiedniej placówki. Jak umieści to na allegro, to ma pewny wjazd na chatę o 6 rano, tym bardziej, że władza bardzo obawia się obywateli, a to jednak element broni. Jakoś do ludzi nie dociera, że w wielu aspektach życia wolność skończyła się wraz z upadkiem PRL-u, a obecnie mamy coś z Orwella.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, balans napisał:

a obecnie mamy coś z Orwella.

Z pewnością, a jeszcze więcej mamy z paranoika któremu już owa władza tak sprała mózgownice, że boi się nawet pierdnąć głośniej przy czymś o wyglądzie broni /amunicji czy innego pseudo zabytku.Cel osiągnięty bez "wjazdu na chatę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie