Jump to content

DARKOFF

Forum members
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Chyba to złoto ale proszę o identyfikacje tych tajemnych bić. 585 to próba ale ten znak kotwicy i litera F. w kwadracie. Mogę prosić o identyfikacje ?
 2. Gąski pochodzą od niemieckiego ciągnika artyleryjskiego Raupenschlepper Ost -Steyr RSO. Pozostałe części mogą być też od tego.
 3. A co koledzy powiedzieliby o Golden Mask np. ONE 24 lub inne modele?
 4. To już więcej się nie powtórzy sorki. Czestar podziękowania
 5. Witam szanownych kolegów. Czy któryś z Was spotkał się z taką odznaką? Wyglądem oraz rozmiarami przypomina standardową odznakę szturmową, wykonanie z tłoczonego aluminium, bez sygnatur ,mocowanie do munduru za pomocą czterech wąsów (dwa u góry oraz dołu).Jeżeli ktoś posiada wiedzę co to dokładnie za odznaka proszę o wyjaśnienie.
 6. Może filozofia i żadna i dział niewłaściwy ale niech kolega spojrzy dokładnie na stare 20 groszy.Orzeł jest wybity odwrotnie no i rant wokół napisu a to w tej monecie nie jest normalne.Zgodzi się kazioW24?
 7. Spodziewałem się odpowiedzi od Ciebie i jak zwykle nie zawiodłem się.Dziękuję.
 8. Proszę o rozszyfrowanie napisu na blaszce 843 5.FI.A.R.11 Schönw. Skrót pisany małymi literami to chyba niemieckie Schönwalde.
 9. Sorry za pobudkę ale spójrz przez okno,wstaje nowy piękny dzień.Edmundo to by się zgadzało.Była niemiecka jednostka wojskowa w pobliżu,baraki filii obozu jenieckiego i folwark na którym jeńcy pracowali a ktoś ich pilnować musiał
 10. Do czego mógłby ten batalion wermachtu vel straży być przeznaczony? zadania? Już na poważnie.
 11. Wielkie dzięki zwłaszcza dla bjar_1 za podzielenie się wiedzą. Teza z płetwonurkami powietrznymi też ciekawa .
 12. 5.Kp.W.Btl.665 a pod spodem 24 czyli numer żołnierza.Na tym moja wiedza którą zamierzam poszerzać się kończy.Proszę o rozszyfrowanie bo wbrew pozorom nie jest to takie łatwe bynajmniej dla mnie.Dziękuję za pomoc.
 13. Witam kolegów. Mojemu znajomemu wpadło oto odznaczenie ,korpusówka lub inna jakaś wpinka z motywem lotniczym,artyleryjskim? Zatem prośba o identyfikacje w miarę możliwości oczywiście bo moja skromna wiedza lub posiadane materiały nie pomogły.Może ktoś spotkał się z czymś takim lub pomoże naprowadzić na właściwy trop.Wielkość jak na zdjęciach,nie posiadam foty z ewentualnym mocowaniem owej wpinki.
×
×
 • Create New...

Important Information