Skocz do zawartości
  • 0

nabijka , element ozdoby


karmazo4@wp.pl

Pytanie

Ponadto przeglądając dział wychodzi na to że co trzeci wątek musiałby być zablokowany bo jest w nim słowo identyfikacja 

 a co to stwierdzenie zabronione jest jakąś kolejną ustawą... ponadto  pytanie w jednym z wątków co to za metalowy przedmiot

lub co to za stara moneta jest już rozumiem właściwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Do sqr , niech Pan na początku  zgłębi temat mojej wypowiedzi a potem ocenia , zablokowano mi wątek z powodu między innymi

tego że pojawia się słowo identyfikacja i do tego była moja wypowiedz , chodziło mi o to że nie ma w tym logiki albowiem samym

założeniem tego rodzaju  działu i forum jest w dużej mierze identyfikacja przedmiotu , sam dział żeby było śmieszniej posiada

nazwę identyfikacja bez numizmatów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego że dział ma nazwę  identyfikacja nie trzeba już tego słowa używać w tytule postu. Ta zasada jest bardzo dobra, wyobraź sobie połowę wątków ze słowem identyfikacja w tytule, nie wiesz już który wątek jest który. Są takie fora gdzie ta zasada nie jest stosowana i przeglądanie działu identyfikacja to istna katorga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, karmazo4@wp.pl napisał:

Ponadto przeglądając dział wychodzi na to że co trzeci wątek musiałby być zablokowany bo jest w nim słowo identyfikacja 

 a co to stwierdzenie zabronione jest jakąś kolejną ustawą... ponadto  pytanie w jednym z wątków co to za metalowy przedmiot

lub co to za stara moneta jest już rozumiem właściwe...

Ja tylko skromnie dodam, że głupim człowiek się już rodzi... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie