Skocz do zawartości
  • 0

mosiężny uchwyt?


bialawy

Pytanie

Witam

Kolega przyniósł dziś do pokazania mosiężny element, którego nie potrafimy zidentyfikować. Może ktoś ma pomysł co to może być? Jedyne co przychodzi mi do głowy to uchwyt meblowy ze względu na nagwintowany otwór na dole. Średnica dołu z otworem gwintowanym to ok 8,5mm a samego otworu to ok 3mm. Wysokość całkowita 28mm, szerokość w najszerszym miejscu to ok 21mm. Z drugiej strony nie spotkałem się z takimi uchwytami a ten element najbardziej wyłukowany idealnie pasuje pod palec (bardzo ładnie wyprofilowany).

Może ktoś ma jakieś sugestie?

Z góry dziękuję i pozdrawiam

20200311_074203.jpg

20200311_074123.jpg

20200311_074109.jpg

20200311_074052.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za sugestie ale w żaden sposób nie pasuje mi to ani do jednego ani drugiego. Wieszak do pieca ma wystający element mocujący a nie gniazdo gwintowane. Z kolei do polamanego świecznika też nie pasuje bo to ma regularne wszystkie krawędzie czyli jest od lewej o takim kształcie. Najszybciej przypomina mi to właśnie uchwyt meblowy ale z takim nigdy się nie spotkalem ani ja ani znajomi. Musze dalej poszukać przeznaczenia owego przedmiotu.

Dzięki za zainteresowanie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie