Skocz do zawartości

Pytanie

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo "lepszego" zdjęcia niemożliwe jest rozpoznanie co jest na oznaczeniu na patkach kołnierza.

Osoba nie jest młodzieńcem wg mnie po 30-tce, wiek i binokle sugerują być może wyższy stopień niż podoficerski (?) - związany z ukończeniem szkoły średniej lub studiów wyższych w cywilu - bo raczej nie jest to wojak zawodowy ale przeczą temu owijacze na łydkach.

 

patki.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie na tak słabym zdjęciu mogły zniknąć gwiazdki. Jasne na jasnym tle. Nie wiem  czy to moje przywidzenie ale dokładnie w miejscu gdzie powinna być ranga leutnanta widać coś z lewej strony podobnego do gwiazdki...  Poz. 10.

patki.thumb.png.ad6f5ebc1b34627e5323c59083fa1a95.png

db1f3581976a62908c590f28bc6dc9f7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzyj się nie białym plamkom które każdy zobaczy ale światłocieniom na lewym parolu. Jeśli haft na jasnym to mógł na fotce nie wyjść... Tym na mojej fotce w obrysie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kołnierzu nie są to gwiazdki a jak sadzę oznaczenie NN rodzaju wojsk. Kolor patki określa stopień. Na kurtce mundurowej baretki odznaczeń. Na nogach owijacze - piechota, podoficer ? Kancelista, administracja ?

Może da rade zrobić lepszej jakości powiększenie ?

 

zbliżenie.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie