Skocz do zawartości
  • 0

Zapalniczka Sarome Sd-1 Benson&Hedges


karas95karas

Pytanie

Witam. Panowie i Pani, znawcy i znawczynie proszę o pomoc. Posiadam coś takiego. Zakupione na rynku staroci za całe 5 zŁ. Po oczyszczeniu i przeglądzie technicznym działa i wyglada dobrze. Zapalniczka Sarome Sd-I Benson&Hedges. 20200216_202936.thumb.jpg.b787ad179dcb162503d4b031473a9838.jpgNie moge znaleźć nic podobnego w google. Na Olx obecnie jest wystaeiona moja zapalniczka wiec proszę się nią nie sugerowac. Ktoś pomoże z wyceną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem w prezencie podobną a może taką samą około 1990 r., przywieziona została z W. Brytanii a więc mniemam iż był to produkt na owe czasy współczesny. A tak na marginesie czy pamiętacie polskie "niezniszczalne" zapalniczki tego typu (oczywiście nie takie same jak na fotografii) zwane niekiedy "Klubowymi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel_breslau, dokładnie takie ale była chyba jeszcze wersja z  bocznym "odpalaniem" czyli podoba do tej będącej tematem tegoż wątku. A tak a propos zapalniczek i papierosów to mam jeszcze "dziewiczą" paczkę "Klubowych", leży w szafce od ponad 35 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie