Skocz do zawartości
  • 0

manierka US stalowa


mst28

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie brakuje sygnatur i ten dziwny nietypowy szew, a nakrętka jest płaska na górze, nie ma tego klasycznego wklęsnięcia....., zastanawiam się czy to nie jakaś wczesna produkcja, bo jest niestarannie wykonana jakby się uczyli, ma takie zmarszczenia materiału, pozyskana w kraju to może wysłali Ruskim z pomocą.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre! Mocne! Gratuluję! Aż się skurczyłem przy sobocie.

 

To wiesz co? Zróbmy tak: Ja podam wszystkie siedem sygnatur (od lutego 1942 r. do marca 1947 r.) amerykańskich specyfikacji wojskowych na stalowe manierki nieocynkowane (czyli jedyne, jakie były produkowane dla USA), a Ty podasz nazwę tej jeszcze przez nikogo nie odkrytej sygnatury na manierki ocynkowane dla amerykańskich sił zbrojnych.

 

Może tak być?

 

I dostajesz ode mnie fory – napisz do Olive Drab, żeby Ci podali tę sygnaturę i podesłali treść tej nieodkrytej specyfikacji.

 

Masz olbrzymią szansę na swoje miejsce w historii. Nie zmarnuj jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy juz bylo wspomniane, ale:

- L. F. & C. = Landers, Frary & Clark - nie istniejaca juz fabryka wyrobow domowych w miescie Nowa Brytania, stan Konektikat:) (New Britain, Connecticut.)

- CRS = corrosion resistant steel - stal nierdzewna (doslownie any korozyjna)

Poztym fajny fant:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie