Jump to content

M164U2

Forum members
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Nic nowego (no może jeżeli chodzi o transatlantydzkich transpłciowych osobnikach, ale to już było za Obamy, tylko Trampowi się nie podobało). Bo za Trampa: Nie będzie pisuarów na nowych lotniskowcach https://www.navytimes.com/news/your-navy/2017/07/21/no-urinals-on-the-new-navy-aircraft-carrier/ Baby zostały zintegrowane w odziałach piechoty https://www.army.mil/article/236107/women_integrating_into_armys_final_infantry_armor_units#:~:text=Right now%2C however%2C women make,has 568 women%2C including officers. Baba ukonczyła kurs specjal forces https://www.armytimes.com/news/your-army/2020/07/09/a-woman-became-a-green-beret-today-a-huge-milestone-for-the-army-and-the-military-but-she-isnt-the-first-female-to-earn-the-title/ Baby z marines mają trenować na równi z nie babami https://www.military.com/daily-news/2020/12/14/female-recruits-train-marines-all-male-san-diego-boot-camp-historic-first.html baby sierżanty i kaprale trenują świerzych rekrutów (nie babich) https://www.military.com/daily-news/2020/09/24/female-marine-drill-instructors-are-headed-all-male-san-diego-boot-camp.html No i do tego masz wszystkie nacje, kolory, maście, i rasy jakie można spodkać na ulicach hameryki. Dobra analiza tu: https://www.cfr.org/backgrounder/demographics-us-military
 2. A tu troche (czarnego czy też białego) humoru dla tych co lubią Lego
 3. Może nie siedzisz w temacie ale w roku 2021 znak OK z rąsi (co zaznaczyłem czerwonym kółkiem), już tak bardzo nie znaczy OK, tylko bardziej znaczy WP (https://www.adl.org/education/references/hate-symbols/okay-hand-gesture), szczególnie jeżeli twoi koledzy są z organizacji pt. Dumne Chłopaki (https://pl.wikipedia.org/wiki/Proud_Boys)
 4. A tu jeszcze jedna prawda - młodemu zabójcy z Kinoszy stuknęła osiemnastka - co robi w dniu dzisiejszym? Na wolności (bo oczywiście wyszedł z pierdla za dwu milionową kaucją) popija sobie piwo ,znów z mamusią (bo prawo w stanie Wiskonsin pozwala 18-sto latkowi na to tylko w obecności rodziców, albo pełnoletniej żony/męża) tudzież z lokalną elitą i innymi naziolami robiąc sobie selfie i pokazując rasistowskie symbole z wielkim uśmiechem na twarzy. I oto cała prawda której nikt ci nie pokaże... https://www.washingtonpost.com/nation/2021/01/14/kyle-rittenhouse-proud-boys-bar/
 5. Ambitny komentarz - doszedłem do 1 minuty i 41 sekundy tego wybitnego programu, ale po stwierdzeniu mistrza karate, że Biden i jego banda komunistów zrobiła to wszystko jako ustawka pierwszego sortu, troche zwątpiłem, i już dalej nie oglądałem:)
 6. Z wikipedii - Jakub Wędrowycz - przerażający wiekowy ochlapus, wiejski egzorcysta, bimbrownik i kłusownik, porażający otoczenie wyglądem, zapachem i kulturą osobistą – a raczej jej brakiem.
 7. Bo każde dziecko wie, że putinowskie wojny są dużo lepsze:)
 8. Po tym jak irak wziął udział w bratnim przyłączeniu kuweitu do macierz:)
 9. Naprawde? Pamiętasz wojne na pustyni za czasów Jerzego Krzaka? Polecam czytanke http://archive.gao.gov/d31t10/145879.pdf. W tym dokumencie hamerykańscy czołgiści narzekają na częstą potrzebe wymieniania lub czyszczenia filtrów do turbiny napędzającej tenże pojazd. Abramy których prototypy jeździły po tej ziemi w latach 70-ątych, miały walczyć na polach walki w RFN, NRD, i dalej na wschód, a pod koniec napodkały t-72 w iraku a nie w CCCp.
 10. Znając zwyczaje w husa, osobiście co ja bym zobił w danej sytuacji? Było by mnie tam nie było. Ale jak bym musiał się tam pchać bo już mnie mama tam podwiozła, i wstyd mi wrócic do domu bez kreski na kolbie, to nie pchał bym się na ulice, tylko bym siedział gdzieś na dachu w ciemnym kącie pod czarnym kocykiem, nie za daleko, i nie za blisko, nie za wysoko, i nie za nisko, z M16 pod ręką żeby walka była wyrównana, ale co tu polemizować:) Pozdro M16(4U2).
 11. Ano właśnie, niesamowite. Niesamowite, że 17-sto letek wziął karabin załadowany nie ślepakami, przeładował go, odbezpieczył, i zabił 2 osoby bo go zaczepiły podczas ulicznej ustawki do której go podwiozła mamusia. To powinno się w pale nie mieścić. On zabił kogoś nie raz a dwa razy, postrzelił (spódłował) trzecią osobe, po czym pojechał do domu i poszedł spać. Został aresztowany następnego dnia. Niesamowite (i powinno to być niesmowite dla wszystkich. Nawet dla mnie - posiadacza tego i owego co trzymam pod kluczem zdaleka od dzieci i rybek). No ale jasne, wyrwał chwasta, który i tak by w pewnym momęcie dostał krzesło bo ubierał się na czarno i bił swoją konkubine (za to został parokrotnie zatrzymany). Czyli zrobił nam wszystkim przysługe. Dziękujemy. Może ten 17-sto latek powinien był najpierw na wiatrówkach się wyżyć, żeby wiedział, że jak zabijesz gołębia albo wiewiórkę, to ten gołąb i wiewiróka już nie żyja na dobre. Game over. No reset. No extra life.
 12. To czy strzelający, który mieszkał 30 kilometrów od zamieszek, po tym jak świadomie poprosił swoją mamusie żeby go podwiozła w nocy z karabinem na rozróbe, po tym jak świadomie zapakował swoje 3 kilogramowe AR15 (siostra M16), po tym jak świadomie zapakował magazynek bojawą amunicją z 30-oma metalowymi kulami 5.56mm (standard NATO), i po tym jak nieświadomie biedaczek został napadnięty przez starozakonnych lewaków, trudno mi powiedzieć czy działał w obronie koniecznej, ale masz racje dajmy te zagadke do rozstrzygnięcia sądowi danego stanu w pięknym huesa.
 13. Osobiście nie jestem zaskoczony skalą Twojego braku humoru (może w tym wypadku troche "czarnego" humoru ale nadal:). Za to zgadzam się z Tobą na 100 procent co do ideologii - ona oślepia i ogłupia w takim stopniu że można mieć problem z ustaleniem faktów a co dopiero mówić o wyciąganiu sensownych wniosków:)
 14. Bo hameryke trzeba obserować od początku, nie od ostatnich 10 lat. Bo tam kolonizacja i wojny między plemienne nigdy się nie skończyły. Jest to swojego rodzaju eksperyment w warunkach naturalnych. Zaczynając od kolonizacji konkwistadorów hiszpańskich, do pierwszych "pielgrzymów" angielskich i różnych masakrach na indianch, po wojne o niepodległość, do różnych wojen indiańskich (indianie vs. biali), po różnych powstaniach czarnoskórej siły roboczej (lub niewolnikach jak kto woli), do wojny secesyjnej, do ponownych masakr na indianach, do krwawych tłumienia buntów BIAŁYCH robotników podczas rewolucji przemysłowej, do praw kobiet, po linczowanie wolnych czarnoskórych obywateli i latynosów, do rozruchów etnicznych w latach 60-ątych, do krwawych protestów przeciw wojnie w Wietnamie, po zamieszki w Miami, do zamieszek w Los Angeles, kończąc (narazie i wreszcie) w dzisiejszych czasach i patrząc na zamieszki w Kenoszy ja pytam jedno - kto tu wygrywa? Odpowiedź: kolo z kasą, tudzież lokalny szeryf lub kowboj z bronią w ręku...
×
×
 • Create New...

Important Information