Skocz do zawartości

Wyjazd na Ukraine


MrArius

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukiwaczy
Poszukuje kogoś z doświadczeniem w poszukiwaniu złota kto będzie chętny wybrać się na Ukrainę. Podroż spanie oraz wydatki zapewnione. Przedmiotem poszukiwań będzie złoto pozostawione w czasie wojny przez wiadomo kogo. Panowie z dalekich krain którzy odwiedzali tamte tereny kopali na głębokość kilku metrów żeby odzyskać co ich, wiec będzie potrzebny sprzęt za pomocą którego można mieć wgląd dość głęboko pod powierzchnie gruntu. Będzie pomoc Ukraińców a właściwie jednego który ma swój udział w tym przedsięwzięciu i pokaże gdzie należy szukać. Do przeszukania teren częściowo zarośnięty gęstwiną a częściowo rolniczy. Zbiory kukurydzy kończą się końcem października/ początkiem listopada wiec wtedy byłby wyjazd. Ja sam nie mam pojęcia o szukaniu czegokolwiek wiec jak już wspomniałem wymagam doświadczenia i sprzętu. Udział w zyskach lub sztywna kwota za wyjazd do dogadania.Dodam jeszcze ze ostatnio znaleziono tam depozyt w postaci monet który zapełnił do polowy wiadro. Zapraszam do kontaktu godswon1@yahoo.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie