Skocz do zawartości

Czy ktoś szukał w okolicach Białołeki i Nieporętu?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 543
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Śmieci faktycznie sporo, ale prawie zawsze jak tam jestem to coś wychodzi :)
Może nie są to od razu jakieś cuda, ale zawsze mam przyjemny spacer...
Tereny bliżej Choszczówki wbrew pozorom nie są jeszcze aż tak zryte i tam zamierzam trochę połazić latem.
Pozdro!
Nashorn.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadziwia mnie to ze kazdy pisze ze byl szukał i cytuje( ale prawie zawsze jak tam jestem to coś wychodzi :) )ale nikt nienapisze co znalazł albo fotki niewrzuci.ja szczerze powiem ze w tych okolicach wykopałem tyle złomu ze ciezarówka to mało na to a z ciekawych znalezisk to saperka,Zamek MAUSERA,łyzka i widelec.teren strasznie zryty.podziwiam jezeli ktos teraz znajdzie tam cos ciekawego.moge tylko polecic okolice działek przy wiezieniu ale ja tam sie niewybieram jakos nieufam opowiescia znajomego ze akurat tam znalazł to co mi pokazywał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczesciej to napier.... o najblizsze drzewo i czekam na efekt. :) najlepiej to nieruszac i zaznaczyc czyms zeby inni nieruszali.poco to dzwonic i ujawniac sie ze sie szuka na tym terenie.puzniej sie kreca jakies niechciane patrole i sprawa jest nagłośniona.Moze ktos ma inne zdanie na ten temat to prosze o wypowiedz.
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaznaczysz, to właśnie wtedy na pewno ktoś to ruszy. Najalepiej zakopać głęboko, albo do wody, jak akurat jest jakieś bajoro. Mówię o pojedynczych egzemplarzach, bo wiekszą ilość należy zgłaszac do patrolu saperskiego. I nie ma co obawiać się przypadkowych patroli saperskich w terenie - jeżdżą tylko do wezwań i to do tych poważniejszych, mają limit paliwa i nie ma czegoś takiego, jak patrole prewencyjne. Teren oczyszczają tylko w przypadku poważnego zagrożenia lub sponsorowania operacji np. przez gminę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teren oczyszczają tylko w przypadku poważnego zagrożenia lub sponsorowania operacji np. przez gminę."

oczywista nieprawda ! każda amunicja jest zagrożeniem i mają obowiązek neutralizować - nawet jedną sztukę od ppsz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie