Skocz do zawartości

Gen. Stanisław Sosabowski i jego żołnierze.


formoza58

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Były w Ringway jakiekolwiek kontakty i zajęcia z gołębiami pocztowymi? Może sekcja gołębi w/m ? Odnośnie orzełka na kasku , to tak brytyjskie  skrzydełka " airborne" na  kombinezonie  również o niczym nie świadczą. Toczka w toczkę, tyle, że w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, i założyć sobie specjalnie do zdjęcia smocka z brytyjską naszywką spadochronową.

Gdzie były w RAF kursy gołębiarstwa meldunkowego? Tylko w bazach bombowców i w bazach Coastal Command. Na pewno nie w Ringway, które taką bazą nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, formoza58 napisał:

No to sobie w takim razie zrobił luźną  fotkę .  Bo zdjęcie jest z Ringway ;-) 

Nic nie możesz wiedzieć o tym, skąd jest to zdjęcie poza podpisami z internetu, czyli z niczego. To może być takie  samo „Ringway”, jak wszechobecne „filmy dokumentalne” z desantu spadochronowego w Normandii w biały dzień. Jest zalew takich „wiarygodnych filmów dokumentalnych”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jedburgh_Ops napisał:

To może być takie  samo „Ringway”, jak wszechobecne „filmy dokumentalne” z desantu spadochronowego w Normandii w biały dzień

Zgoda, może, ale nie musi. Ty  pewności również mieć nie możesz. Swoją drogą, jako żywo przypominają mi się dwie strony w wątku odnośnie Twojego zdania o powrotach naszych z bronią w reku. Ba, nawet przekonaleś paru  i ironii , śmiechu i przymrużenia oka bylo co niemiara. Kiedy się rozjasniło, to co zrobiłeś? 

Jedburg, nie ma sensu kontynuowanie takiej wymiany zdań, bo tylko się diabeł cieszy i zaciera ręce.... Możesz mnie, jak poprzednio, nazwać " twórcą fejków" w ilości paru, kilku lub kilkunastu w tym gigantycznym wątku, ale co to zmieni? Ja Tobie autorytetu na forum zabierać nie zamierzam, w najskrytszych myslach nawet mi do głowy nie przyszło, tym bardziej dokuczac lub obrazać... A więc może " wstrzymaj konia..." 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie