Skocz do zawartości

Wybór Sprzętu do 1500


Armand Protech

Rekomendowane odpowiedzi

Heh nie reklamuje nickiem :) wlasnie mysle nad 350 bo dobrze mi się latało z kanarkiem :) Z drugiej strony ostatnio jak szukalem, na alledrogo znalazłem za podobne pieniądze Teknetics Eurotec Pro z cewką 13 DD Karma bułgarskiej firmy w zestawie. Co byscie powiedzieli zarówno o sprzęcie jak i o cewce :)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na wykrywacz Fortuna M3? Sprzet za 650zł, który osiągami nie ustępuje podobno Alterowi71. Kilka ciekawych filmów na YT pojawiło się z udziałem tego detektora i Altera. Podobno niebawem będzie on dostępny w polskiej dystrybucji - podobnie zresztą jak serwis.
Co do ET Pro 11DD - to muszę przyznać że udało mi się nim kopać naprawdę głęboką militarkę w miejscach mocno przechodzonych przez detektorystów. Cewka 11DD wcale nie jest taka płytka - w moim odczuciu wręcz przeciwnie. ET Pro 11DD to bardzo dobry i skuteczny detektor w swoim przedziale cenowym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Et Pro w swoim przedziale cenowym jest bezkonkurencyjny...:-) Szybkość, separacja, dyskryminacja.
Cewki f-my Karma nie znam, lecz jej waga przeraża: na YT jeden koleś podaje, że waży toto ok 700 gram, a to dużo...nawet bardzo dużo, gdy sam detektor waży ok 1 kg. Znaczy to, że przy cewce Karma zestaw leci na pysk" ...
Proponuję sprawdzonego Detecha Ultimate ( waga poniżej 500 gram )
Na tej cewce osiągi tego sprzęciku są więcej niż zadowalające...:-) Do pełni szczęścia brak jedynie strojenia do gruntu. Jego brak powoduje że sprzęcik nieco się dławi" na trudniejszych i bardziej zaśmieconych miejscówkach, ale czegóż tu wymagać w tych pieniądzach...:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Witam serdecznie wszystkich chciałbym odświeżyć nieco temat mianowicie po roku przerwy chciałbym ponownie zacząć biegać z piszczałką i mam dylemat co wybrać chodziłem już wiec mam obycie co nieco ze sprzętem interesuje mnie używka bo na nowy mnie nie stać i mam wybrane sprzęty ale chciałbym waszych wypowiedzi co mieli styczność z owymi sprzętami

1. Teknetick Omega 8000 11DD
2. Macro Racer wiem ze pierwsze modele miały wadliwe cewki
3. Treasure Pro
4. Xterra 70
chyba ze proponujecie coś innego a nastawiony jestem na kolor monciaki itp.
Pozdrawiam i dzieki za ewentualną pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem ze jest dobry okres ale do 705 nie jestem przekonany ponieważ koleś miał co z nim biegałem i jest nie stabilny i szybko go sprzedał i wyczytałem jeszcze z argo z cewka DD jest dobry i głęboki a tak jak pisałem kolor mnie interesuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie