Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

A.D.M.

Forum members
 • Content Count

  160
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Et Pro w swoim przedziale cenowym jest bezkonkurencyjny...:-) Szybkość, separacja, dyskryminacja. Cewki f-my Karma nie znam, lecz jej waga przeraża: na YT jeden koleś podaje, że waży toto ok 700 gram, a to dużo...nawet bardzo dużo, gdy sam detektor waży ok 1 kg. Znaczy to, że przy cewce Karma zestaw leci na pysk" ... Proponuję sprawdzonego Detecha Ultimate ( waga poniżej 500 gram ) Na tej cewce osiągi tego sprzęciku są więcej niż zadowalające...:-) Do pełni szczęścia brak jedynie strojenia do gruntu. Jego brak powoduje że sprzęcik nieco się dławi" na trudniejszych i bardziej zaśmieconych miejscówkach, ale czegóż tu wymagać w tych pieniądzach...:-)
 2. I tak też bym zrobił. Podsusz dobrze - tylko nie na piecu lub kaloryferze :-) Uszczelnisz w odpowiednim miejscu i zobaczysz czy to coś pomoże. A swoją drogą: cewka do AT Pro nie używana za 2 setki to bardzo dobra cena...:-)
 3. Acha...eee, a co to za język ??? Nowopolski ? :-) Do aczer: na fotce widać ( przynajmniej ja widzę) jakby było uszkodzenie kabla tuż nad gumą wchodzącą do cewki...W każdym razie objawy typowe dla zawilgocenia.
 4. A jak może wypaść sprzęt bez strojenia do gruntu kontra wykrywka z GB ? To dalej seria ACE i nie spodziewałbym się tu jakiś cudownych" właściwości ...
 5. Dołączam się do prośby powyżej. Głównie interesuje mnie czy poziom sygnału wiodącego jest regulowany osobno,czy też wzrasta wraz ze zwiększeniem czułości.
×
×
 • Create New...

Important Information