Jump to content

sanczopanczagt

Forum members
 • Content Count

  238
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Proscan Gliwice, serwis wykrywaczy metali . Mi już kilka napraw tam robili i zawsze szybko ,nie drogo i fachowo .
 2. Hehe akurat w sobotę się tam wybieram, może coś się trafi oprócz urwiłapek;-)
 3. Nikt nie próbował szukać z deusem w takich miejscach ? To forum niestety systematyczne umiera ....
 4. Z tego co wyczytałem i się dowiedziałem to trzeba mieć zezwolenie z gminy , gdy w razie kontroli się go nie posiada to za 1 raz jest upomnienie . Wiadomo trzeba chodzić tam gdzie nie widzą miejscowi . Zasada ta nie dotyczy parków historycznych i pól bitewnych np Ypres gdzie za samo posiadanie wykrywacza można mieć przypał za kopanie do 7.5k € mandat i przepadek auta .
 5. Witam. Jak w temacie , jest na forum ktoś kto kopię w okolicach Gistel w Belgii 45km od Dunkierki ? Szukam kompana do wspólnych poszukiwań;-)
 6. Oczywiście jestem świadomy że potrzebna jest antena
 7. Witam. Jak w temacie , czy któryś z kolegów próbował szukać deusem na słonej plaży , jak również w wodzie ? Nie ma zbyt wiele info na ten temat ale udalo mi się znaleźć takie informacje że deus na slonej plaży masakrycznie traci zasięg? A w wodzie istnieje zagrożenie uszkodzenia cewki ? Aktualnie jestem w okolicach Dunkierki wiec teren ciekawy:-) Z góry dzięki.
 8. Witam. Planuję w najbliższym czasie zamienić moją Tereskę 705 na Noxa 800 i chciałbym się dowiedzieć od użytkowników tego kija w jakich warunkach i kiedy używać fabrycznych programów park 1/2 pole 1/2 i czym się one różnią od siebie . Fajnie by było też poznać wasze indywidualne ustawienia własne . Z góry dzięki i Pozdrawiam
 9. Hej .Odgrzewam kotleta może ktoś już śmiga na vanquishu i coś o nim napisze ?
 10. Nie pchaj się kolego w elipse , miałem i owszem czuła jak 10.5 18.75 khz ale zasięg to tragedia .Ta cewka została zaprojekowana do szukania samorodków na niewielkich głębokościach I do niczego więcej się nie nadaje . tak że z doświadczenia Nie polecam .
 11. Pisałem tak z ciekawości do kolegi od zestawu z All i jest to 18.75 khz
 12. Myślę , że są odpowiednie instytucje,oraz odpowiedni ludzie nawet na tym forum którzy mogą w tej sprawie zainterweniować ...!
 13. Tak jak pisałem ja śmigam na Max czułości i 1 programie dyskryminacji i wyje jak jest kolor ew duży kawałek zardzewialego złomu ale też da się poznać bo sygnał nie jest czysty tylko taki " chrapiący" wtedy wystarczy przerzucić na all metal i na wyświetlaczu wbija minusowe wartosci. U mnie wszystkie pola to 1 wojenne pobojowisko więc kopie takie sygnały i czasami wychodzą ciekawe fanty Cewka może i nie nadaje się do nurkowania tak jak i sam xterra ale często zdarza mi się chodzić podczas deszczu lub zaraz po nim , myć ją w rzece lub pod prysznicem i sprawuje się jak należy. Ps : przy tak wysokiej częstotliwości wykrywacz zawsze reaguje na duży złom ...
 14. Właśnie cały jej urok w tym, że jest czuła na drobnice i naprawdę stabilna , ja chodzę na Max czułości i jest git. Znalazłem na allegro : https://allegro.pl/oferta/minelab-xterra-705-dd-10-5-cala-18-75-khz-9004980689
×
×
 • Create New...

Important Information