Jump to content

CafeRacer

Forum members
 • Content Count

  100
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Witam prosze o id tych przedmiotów.Znalezione w okopie.
 2. Potrek jesli masz zezwolenie od komentanta CPL w Nadarzycach na wstęp do lasu to szczerze gratuluje.Jesli nie to stanowczo odradzam latania tam bo mozesz sie spotkać z ochroną która jest bezwzględna. jesli chodzi o Wał Pomorski to są jeszcze dość ciekawe miejsca to oblatania.Zdbice same w sobie mocno przekopane ale zawsze jeszcze coś sie znajdzie.Ja latam aktualnie w okolicach Jastrowia.
 3. Dodam iż tej nocy sam sie włączył i był problem z wyłączeniem go.Pomogło wyjęcie baterii
 4. Witam,mam problem z wykrywaczem który podczas pracy w terenie sam się wyłącza.Gdy natrafiam na przedmiot w ziemi potrafi tylko zająknąć niskim tonem i się wyłącza aby po paru sekundach sam z siebie się włączyć.Miałem tak już podczas wilgotnej pogody oraz przy niższej temperaturze oscylującej około 10-13 stopni.Czy powodem może być to że na noc położyłem wykrywacz za szafkę z telewizorem i dekoderem
 5. W moich okolicach zwane jako pchły jelenie". Widac co rejon to inne nazewnictwo ale wszystkim po równo dają popalić przy leśnych eskapadach.
 6. Ja ze swojej strony również polecam ET pro + cewka Nel Tornado.Moim skromnym zdaniem piszczałka daje rade.Cewka 560 gr jest niezłą kosiarką na drobnice ale głębszą militarką też nie pogardzi.
×
×
 • Create New...

Important Information